Gdje kupiti Dobru Stolicu :)

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Ghostbusters, Mar 31, 2007.

  1. selvin

    selvin Moderator

    Imale su dosta vise ergonomskih stavki od onih iz jyska. Podesavanje rucki, barem po visini, a neke i rotaciju. Podesavanje naslonjaca, neke su imale ono tezinsko da biras opterecenje pod kojim se naslonjac naginje/pruza otpor, a neke samo u razlicitim pozicijama da zaglavis stolicu. Izvlacenje sjedista kod nekih. Support za ledja, zavisno od modela, ali sve su imale neku vrstu ako se ne varam. Ne sjecam se tacno koje sam probao, ali jesam 3-4. Otisao sam tad da vidim Aeron kad je bio na akciji, oko 1700-1800KM prije cca 2 godine, sad je sigurno 3k. Otidji i probaj uzivo da vidis sta ti stima. Nije bas da ces se odlucit u pola sata, ali barem pregledaj sta ima od opcija.
     
  2. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Ovi u FEFu su jako neprofesionalni, barem sto se maloprodaje tice, djeluju nezainteresovano. Moras 3x maila poslati, dok dobijes odgovor. Kada nazovem, zenska govori kao da sam je probudio, usporeno, nerazgovjetno. Sadrzaj na webstranici netacan itd. Mora se cijeli iznos unaprijed uplatiti, pa se ceka 20 radnih dana dok oni sastave stolicu. No thanks.

    Na kraju sam narucio stolicu u Makelu, model M227
     
  3. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja za proslu firmu kupovao stolice, odemo u FEF hocemo 50 stolica, avansom placamo, jedna je bila cca 900KM... imamo li kakav popust, kaze, može maksimalno 5%... odeom u R&S iste te tolice, tu kolicinu 30% popusta :D
     
    Picoooka and Vedo like this.
  4. nivla

    nivla Komšija

    ma nece da se maltretiraju, imaju odlicne stolice ali odnos prema kupcu kriza, sto se tice ris njima je to sve u sklopu biznisa i imaju ljudstva da to mogu iznijeti do kraja
     
  5. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Pa nek se ugase da se nikako ne maltretiraju.
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Model H u FEFu je 1.150 KM , slična ergonomska stolica u RiSu vidim par stoja skuplja.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Sjetio se ove teme. Danas odoh u jysk kupiti neku od ove dvije, kontam ako ima negdje još da pogledam tako u budžetu od 300 do 700km da se može naslon i noge izvući slobodno predložite [​IMG][​IMG]

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  8. Qler

    Qler Veteran foruma

    I ja hocu ovu, sto nije kozna. :) ali za dnevne sobe :)
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja sam ocu kupio slicnu „koznu“ iz jyska i poderala se kroz dvije godine. Udobno jeste, masaza je blaga a ko voli masaze obicno voli jace.
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma masaža je BS. Kontam ovu drugu samo radi te "koze" koja se na svakoj brzo pobere i poslje odvratno izgleda.

    Za namještaj nemam pojma zato odem do jyska kad nešto treba, onako, omjer cijene i kvalitete je do sada bio ok

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  11. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Jysk je veoma loša kopija ike-e.. nikada tu ništa kvalitetno nije bilo.
     
  12. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Meni i ljudima u mojoj blizini baš suprotno. Ikea dosta lošiji kvalitet od Jyska se potrefio.
     
  13. Qler

    Qler Veteran foruma

    Jebi ga, ja evo kupio ovu koznu :) sa masazom.
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    I kakva je? Gdje si kupio, nemoj da odem pa da nema i teta kaze kuler kupio :D


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  15. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja brate u Austriji do kraja sedmice :) kupio online :)

    A nedavno sam isao tamo i sjedao, meni se svidjele, ali ja htio sivu onu platnenu bez masaze, ali ovo bas dobra ponuda. Bio sam namijenio 500KM tako da je ovo super ispalo.
     
  16. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Hajde na crtu, da vidimo sta fordina moze :D
     
    Qler likes this.
  17. Vedo

    Vedo Moderator

  18. Qler

    Qler Veteran foruma

    Službeno sam :) evo gulim Ateca 1.4 benzin, 2k prešla :) full
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja evo ležim na ovoj, za ovu lovu je vala izvrsna. Masaža je bezveze bolje ni da nema.

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
    Qler likes this.