Gdje kupiti Dobru Stolicu :)

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Ghostbusters, Mar 31, 2007.

  1. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    Pooz Raja gdje mogu kupiti kvalitetnu stolicu da moze izdrzati dugo sjedenje i da je ogromna imate li nekakav link neke radnje i li imate vi mozda za prodati.
     
  2. perke

    perke Aktivista

    I ja trazim dobru stolicu vec neko vrijeme... jedino sto sam nasao online su http://www.domavija.ba i http://www.tvin.ba ... mada su im cijene malo nerealne

    cuo sam da u Sopingu na Grbavici ima neka prodavnica namjestaja "Udobnost" koja ima kvalitetne stolice, samo nikad da odem pogledati :evil:
     
  3. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Ima dobra u it computersu
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Zna li tko ima li gdje kakva dobra u Tuzli? Ne mora bit glomazna :D
     
  5. TopniK

    TopniK Komšija

    Imaš u tržnom centru Sjenjak. Odmah do Plusa ona radnja. Jbga jesu skupi ali su im stolice veoma kvalitetne.
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    A nije da mora bit najkvalitetnija. trebam neki best-buy :D
     
  7. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    poslusajte me ljudi nadjete kakvog dobrog stolara nadjete neku polovnu fotelju do 100km nesto extra udobno i stolar vam za 50km nabaci tockice mozda i tapacirung i 5x je bolje od neke plastikarije a objektivno udobnih stolica nema bez 200-400km.

    Naravno ako ko zna za neku rasprodaju uredskog namjestaja(ambasade folovi) ....nek javi ...
    ;)
     
  8. 0mar

    0mar Novi član

    Sve ove neke bosovske stolice na tockovima ustvari i nisu za racunare, najbolje ti je uzet najobicniju stolicu bez tockova jer onda nece hodat gore dole, a i sto je jednostavnija to ce duze trajat.

    http://www.domavija.ba/index.php?lang=ba&sel=3&view=174

    Nesto u ovom stilu... samo ako uspijes naci sa naslonjacima za laktove, jos bolje
     
  9. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ja sam bas ovakve tri slomio u zadnja dva mjeseca. Doduse imam i kila, ali ove stolice su sranje.
     
  10. janke

    janke Aktivista

    ma nabavis neku staru fotelju, zavalis se ko covjek i uzivas.
     
  11. Looney

    Looney Komšija

    mah zakon bez tochkicha :p
    ja sam dvije sa tochkichima sj3b0 a i bile su plastikaneri ...
    evo sad kontam uzeti neku sa zheljeznom konstrukcijom a ima finih modela u zicompu 50km platno 60km kozha :D
     
  12. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Ja sam sebi instalirao fotelju od garniture za komp i mogu reci da sam extra zadovoljan. Mada ima da se kupi u DALLASu fotelja od garniture ILMA - uhh da vidite ljudi meraka. Poslusajte me ako budete imali vremena da odete na OTOKU u njihov salon i samo da probate. Odusevili bi ste se.
     
  13. ming

    ming Veteran foruma

    Azize Sacirbegovic, malo prije Robota. Ja svoju uzeo, evo ima tri godine. 110kg drzi bez problema, cijena oko 150 kmicobera.
     
  14. dmr

    dmr Veteran foruma

    Imas u Standardu u rudarskoj za 135KM cini mi se, meni odgovara a evo kakva je.
    [​IMG]
     
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    dobio neki dan na poslu katalog od Sarajevske firme PRIM INVEST. Katalog je uredskog namjestaja i ima stolica boli glava, nema sta se ne namjesta al su i cijene hebene ima ih po 800-1100KM :D. Nemaju web adresu ali evo ti adresa. Dervisa Numica 9 71000 Sarajevo, tel-033 718 705.
    PS. Da imam skener skeniro bih ti jer stolice su astronautske :D
     
  16. zilo

    zilo Komšija

    Slabo je to. Plastika.
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    gdje plastika? Mislis rucke ili ovaj donji dio gdje su tockovi?
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    NIPOSTO koznu uzimata. Istina, koza jest sminka i luksuzno izgleda, ali to nije materijal na kojem ces sjediti po par sati u cugu. Neudobna je.
     
  19. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Slazem se. Ima jos jedna stvar ... te stolice su nekvalitetne ... vjerujte mi na rijec ... radio sam sa namjestajem 2 godine
     
  20. dmr

    dmr Veteran foruma

    ih da je koza :D Ovo je umjetna koza :D . Meni je dobra prije sam imao obicnu kompjutersku stolicu i sad mi je puno bolje, a imam 2 metra i 115KG :D