Gdje kupiti Dobru Stolicu :)

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Ghostbusters, Mar 31, 2007.

  1. bhd

    bhd Veteran foruma

  2. Picoooka

    Picoooka Aktivista

  3. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma trazio sam dugo i slucajno u ikei dok sam stolice gledao, vidim podmetac kad i on na prodaju. Evo vec 4 godine sluze svrsi


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  4. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Kod mene je podloga vuneni tepih :D
    Ne klize nigdje a i stolica je masivna,kada se ukopa,nema gdje :D
     
    bhd likes this.
  5. Reznor

    Reznor Overclocker

    Hvala na ovom tipu :)
    Zato sam uzeo 5 da budu svi jednaki.
    Uzmem ove stare zelene svi zapinju, a ovi od Penny idu super, znaci bolji nego originalni :D


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    Picoooka likes this.
  6. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Trebao bih sestricu kakvu gaming stolicu kupiti recimo do nekih 300km, ima li ista u tom cjenovnom rangu? Sarajevo lokacija

    Poslano sa mog Mi Note 10 Lite koristeći Tapatalk
     
  7. Picoooka

    Picoooka Aktivista

  8. iPlay

    iPlay Komšija

    Da li neko ima preporuku za (solidnu) stolicu do 200 KM?
     
  9. iPlay

    iPlay Komšija

    Iko, ikakav prijedlg? 200-250 KM?
     
  10. Qler

    Qler Veteran foruma

    Bas ne znam ništa da ti kažem
     
  11. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Nešto u Jysku da pogledaš?
     
  12. Picoooka

    Picoooka Aktivista

  13. lilFishy

    lilFishy Novi član

  14. Hellscream

    Hellscream Novi član

    Pozdrav, zna li iko gdje bi se kvalitetno mogao uraditi servis/remont kancelarijske stolice u sarajevu. Potrebno je zamijeniti mehanizam za podizanje i uraditi novi tapacirung... Ima bruka tapetara po Sarajevu, jasno, al ako ima nekoga provjerenog da zna sa kanc. stolicama, preporuka bi dobro dosla
     
  15. dek

    dek Novi član

    Ima li gdje kod nas kupiti neku kvalitetniju stolicu, nešto od ovih jačih brendova?
    Znam da ima Herman Miller i Steelcase ali iako kvalitetne, nekako su mi preagresivne i potvrde.

    A imam nekih neuropatskih bolova pa mi ne pašu.
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    Upravo te sto si nabrojao vrijede svakog dinara ako imaš problema sa leđima.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  17. dek

    dek Novi član

    Slažem se da su kvalitetne ali kod mene nije problem sa leđima već nogama (ložama) a ove dvije su vrlo krute i tvrde.
    Bolovi su slični išijasu i ove stolice se i ne preporučuju u tom slučaju.
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Moras to licno probati. Prvobitno sam zelio kupiti Herman Miller Mirra stolicu, po preporuci druga. Sjeo, ma sjece cosak noge, nepodnosljivo, a taj drug uopste nema taj problem. Onda probam Aerona i to je to. Tako da, najbolje ti je otici u FEF ili sl i probati par modela.
     
  19. dek

    dek Novi član

    Probah nekoliko Steelseries i Herman modela. Iako se osjeti kvalitet, meni su sve kao da sjedim na kamenu sa iritiranjem ishijadicnog nerva i bolovima u lozama.

    U JYSK sam naisao na Tjele stolicu koja djeluje udobno onako na prvu, dosta je spuzvasta nekako i udobnija od ovih gore. Znam da je kvalitet slabiji. Vidm da su neki vec koristili pa me zanima prvenstveno je li udobna i koliko je "ergonomski" kvalitetna kod relativno duzeg sjedenja. Na stranu vijek trajanja.
     
  20. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Btw ima li neko preporuku za kvalitetnu djeciju stolicu? Dijete ce krenuti sad u skolu. Pa me interesuje imate li tu kakvog iskustva? Da je udobno i anatomski pogodno za dijete od 6g

    Sent from my Poco X3 pro using Tapatalk