Gdje kupiti Dobru Stolicu :)

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Ghostbusters, Mar 31, 2007.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    Meni nikad ti nasloni za ruke nisu pukli al sve ostalo jest :)
     
  2. Pionir

    Pionir Overclocker

    Pa razumljivo druze za tvoju visinu, a opet malo kg imas za 2 metra-reklo bi se fit :D :wink:
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    ja ba fit 110kg :D, trebalo bi na jedno 105 pa da bude to to :)
     
  4. Pionir

    Pionir Overclocker

  5. anel007

    anel007 Komšija

    ^ ovakvu (ili jako slicnu ovoj) sa drugog linka sam vidio prije nekoliko mjeseci u domavii (ondje na stupu iza drvosjeca, ko ne zna) i tad joj je bila cijena bila 150 KM, malo je reci da je odlicna i pravo udobna, kad dodje vrijeme zamjene ove sto koristim sigurno cu traziti nesto slicno da kupim :)
     
  6. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ova sa zadnjeg linka je fola u jysk snizena sa 365 n 185 :smt:
     
  7. GV

    GV Komšija

    Ovakve stolice vrijede samo ako je u pitanju prava koža, od vještačke (aka eko) kože bježite glavom bez obzira, za 5 minuta guzica mokra. Sinu smo ljetos kupili u Jysku po sniženju za 85 KM ovakvu stolicu i još je nije slomio. Ako ćemo ganjati kvalitet ovo je prava stvar
     
  8. k0ST

    k0ST Aktivista

    A za one koji ne pitaju posto, definitivno najbolje rjesenje je Emperor 1510 Gaming Chair:
    [​IMG]
    cijena, sitnica cca £4200 + troskovi slanja i dadzbine...
     
  9. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    jel dodju ova 3 monitora ?
     
  10. Pionir

    Pionir Overclocker

    GV jako dobra primjedba. Istina je da se vise znojimo na tzv vjestackoj ili eko-kozi.

    Prozracni materijali su skuplji i moguce je ocekivati +10 do 20% na cijenu.

    Evo jedan tip; cesto kada gledam neke stvari, trazim deklaraciju.

    Deklaracija je mala, cesto bijela, naljepnica na kojoj pise zemlja porijekla, firma koja proizvodi ili uvozi tu stvar sa brojem telefona ili adresom :wink:

    Vjerujem da se moze sa proizvodjacem dogovoriti materijal platna uz doplatu na cijenu i opet da bude fer cijena u odnosu na onu koju placate kod trgovca.
     
  11. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Kojim proizvodjacem? Sve ove office stolice su iz uvoza.
     
  12. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

  13. heroic

    heroic Komšija

  14. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Gledam da izbjegnem umjetnu kožu, a i nekako sjedalo od spačeka je izmislilo pojam udobnosti pa sam sve bliži DIY varijanti
     
  15. heroic

    heroic Komšija

    Ja drzim janjecu kozu preko sjedala :D
     
  16. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ja sam uvijek malo zavaljen a noge podignute na krevet koji je blizu kompa, inace ne bih izdrzao ni po sata na PCu.
     
  17. heroic

    heroic Komšija

    Ja na poslu imam tu drugu ili skoro identican model. Nije neudobna, ali to je to, bezveze u biti :D

    Taj FEF ima dobre stolove, razne dimenzije, ja sam nedavno isao da narucim novi za spavacu i dva za radnu.
     
  18. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    bas kao i ja :D
     
  19. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Otisla mi stara stolica a planiram novu, nasao sam http://jysk.ba/120/783/3620021/a/catalog koja se vec spominjala ovdje, znam da vas ima sa ovom stolicom.

    Ako neko moze izmjeriti visinu naslona za ruke (od poda, u najvisem polozaju), to mi je bio problem jednom - zapinjalo od stol, pa se ne mozes primaknut. Hvala.
     
  20. dmr

    dmr Veteran foruma

    Losa ti je ova, gledaj nesto robusnije.