Gigabyte ili Asus

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by shift, Jun 19, 2006.

  1. Ante

    Ante Aktivista

    mozda sam se krivo izrazio, ne kopiram ja odma sta neki tamo kaze, ucim od iskustva drugih, i to onih kojih znam da znaju....

    dakle poznati price/performance ratio, preporucen Antec Truepower


    Edit: evo smith, site di se mozes malo informirat:

    http://www.hardforum.com/showthread.php?t=1045259



    I ne brini se syss, I do my homework....

    U nastavku: dakle sta zelim rec je, da su iskustva drugih da je Antec pouzdan i da se ne kvari, sto je na kraju krajeva, najvaznije
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Kod mene je Antec vec dvije godine bez problema. Gurao je po 11 hladnjaka i dvije neunke. Sad sam ga rasteretio 8)
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Seasonic je NAJBOLJE. Kakav Antec...
    Osim Seasonica Tagan ili Enermax. PC Power&Cooling su uzasno skupa...
     
  4. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Stevie nemoj pricati gluposti. Antec je jako kvalitetno napajanje.
     
  5. shift

    shift Aktivista

    Pa mislio sam 7900 GT 512MB pa kasnije kad joj opadne cijena jos jednu od 512MB GT.A 7950GX2 je sad preskupa,tako isto i 7900GTX a ovu GT mogu clocknut da bude u rangu sa GTX.
    Koliko ste napajanja nabrojali treba mi jos vramena da ih sve pregledam pa cu vam javiti na kojem se zadrzim.
    Sad trenutno je Silverstone Zeus 650Wnajbolji po meni,samo ga kritikuju sto je previse bucno.
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Generalno jesu, ali im ne mogu oprostit ona masovna rikavanja Smart Power serije... :twisted:
     
  7. syss

    syss Veteran foruma

    upravo sam ti htio spomenuti... kako sad to može biti najbolje napajanje?
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Upravo tako. Ma Seasonic je najbolji...
    Jel itko ikad reklamirao Seasonica otkad si u Linksu? (Kladim se da nije :lol:)
     
  9. syss

    syss Veteran foruma

    ma seasonic se ni sada ne reklamira, makar ekipa uvijek uzme neko "zvučnije" ime :wink:

    napajanje je beton... visok nivo iskoristivnosti, ultra silent, podnosi velika opterećenja (damn, pa imam 805 na kojem mi je enlight 420w umirao doslovno i na kraju svakog jačeg loada ugasio komp, da ne pričam o padu 12v rejla kojeg se "čulo" bez problema na ventovima).
     
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Upravo taj nivo iskoritivosti je u Seasonica ja mislim najveci od svih napajanja "money can buy".
     
  11. shift

    shift Aktivista

  12. shift

    shift Aktivista

  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Me Seasonic uzmi. Dvije 7900GT ne vuku vise od 200W...
     
  14. shift

    shift Aktivista

  15. shift

    shift Aktivista

    Dali je dovoljno sa dvije 7900GTX ili 7950GX2 512MB,vukul ove vise od 200W.
     
  16. Ante

    Ante Aktivista

    pogledaj ovdje podatke o potrosnji...
     
  17. syss

    syss Veteran foruma

  18. shift

    shift Aktivista



    Jeli to mjesec dva do pojavljivanja v2.0, ili je vise.Svakako moram cekat dok se ne pojavi Core 2 Duo CPU (nista ne kupujem dok taj CPU ne izadje,nebil kojoj komponenti opala cijena,barem malo).
     
  19. syss

    syss Veteran foruma

    pa u najavi su da stižu nove verzije, kad će doć točno - neam pojma.

    svakako čekaj sa kupovinom do izlaska conroea.
     
  20. shift

    shift Aktivista

    Rekoste da moze ova Asusica P5B Deluxe sa dvije grafe,kad ja sad procita ona nemoze.Dali da predjem na ovu Asus P5W DH Deluxe moze Crosefire (dali bi mogla s odgovarajucim driverima Sli)i koja je bolja za clock.