Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Dobra, samo kako odabrati kontakt iz imenika?!?
     
  2. selvin

    selvin Moderator

    Ne znam sto ovo nije dodao, uradi se u par linija koda autocomplete na neko polje da cita iz imenika.
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Trebam li ikakav anti virus nabacit na telefon?
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Nema potrebe, samo pazi ako ubacujes aplikacije van Marketa.
     
  5. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ne znam jeste li jos naletili na Jaxtr sms programcic,a ako niste topla preporuka.Sluzi za slanje besplatnih sms poruka preko wirelessa i provjereno radi ali samo kada saljete na bhmobile mrezu.Probao sam na ostale slati ali jednostavno ne dobijaju sms.Takodje potvrdjeno salje i prema Norveskoj.Usteda zagarantovana :) Program se moze skinuti sa Marketa

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  6. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Jos veci ekran na istu rezoluciju. :lol:
     
  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma


    slican sgs-u

    pa mogli su bar nesto izmisliti, da drugacije izgleda od ostalih, a ne kopirati iphone ili neke svoje modele
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  9. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

  10. Vedo

    Vedo Moderator

    super sto je kuciste od metala, dobro bi bilo kad bi i za SGSIII napravili istu stvar.
     
  11. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ljudi pitanje?
    da li se isplati mijenjati nokiju 5800 XM za htc wildfire uz nadolatu od 80 KM
    nokija je full oprema,kartica 8 GB

    gledam specifikacije i ni po cemu nije bolji htc,dodji mi da dadnem 80 KM samo da predjem na android,nesto mi puno,jer je wildfire entry level android telefon a najvise mi smeta mala rezolucija na 3.2 inca ekran,slaba gustina pixela

    isplati li se dati ove pare samo za android ?
     
  12. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Sto se mene tice isplati. Imao bas tu Nokiu i presao na HTC Hero.

    Koliko ja znam oc kernel mozes nabaciti zasebno, nezavisno od toga koji ROM koristis.
     
  13. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Prelazak sa rezistivnog na kapacitivni ekran je za mene bio preporod, bez obzira na OS.
     
  14. anel007

    anel007 Komšija

    ovo je i vise nego dovoljan razlog, kuckanje po rezistivnom ekranu je, najblaze receno, muka :)
     
  15. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Kao sto si sam rekao Wildfire je los, gledaj sta drugo ako bi vec prelazio na Android.
     
  16. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ljudi,hvala na odgovorima

    sacekati cu ja jos pa onda uzeti neki bolji mobitel,ovaj mi nije bas cemu
    a sto se tice rezistivnog ekrana,naviko sam se,stvar je samo da se koristi nokat prilikom rada a ne vrh prsta i sve ide normalno
    naravno updatima je popravljen i odziv displaya,tako da nije isto koristiti mob na firmware-u 20.x.xxx i 52.x.xxx ali znam da je razlika velika u odnosu na kapacitativni
    sada cu najvjerovatnije pare dati za laptop a onda nekada uzmem sebi pristojan telefon ,ili android ili WP7
     
  17. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    edit
    dupli post
     
  18. neko

    neko Aktivista

    Jesi ga to vec pikirao? :D
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    Upravo, ima da rendam na tom quadu :p

    Ili ipak dual-core:

     
  20. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    e bas me interesuje hoce li prelaziti 4.6 incha u iducim generacijama nakon sgs3