Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Udavit će te Enis za ovaj multiple reply :D
     
  2. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Covjeku ne moze biti lako kad ne vidi koliko je Wildfire losiji telefon od Explorer-a :D
     
  3. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Da radi ovakvih su ljudi u tapatalku napravili multi quote opciju. :D

    Sent using Tapatalk
     
  4. selvin

    selvin Moderator

    Ne znam tacno, ali je dosta skuplje platila, 100KM skuplje, nov s garancijom od nekog "privatnog vlasnika" :) Mada je tad i u univerzalno bio 430 cini mi se.
     
  5. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    znači preko oglasa, nikakva radnja i sl.?
     
  6. selvin

    selvin Moderator

    Kazem ti ne znam tacno, ali mislim da je preko oglasa nasla na piku ili neka radnja na piku, nisam siguran. Pitat cu sutra pa ti javim.
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ima li ikakav fix za wi-fi problem na Desireu S. Kada nije jak signal dovoljno ga je dotać na gornjem dijelu da izgubi skroz signal.
     
  8. wragg

    wragg Aktivista

  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Koristi li iko tastaturu SwiftKeyX odlicna je.

    Sent using Tapatalk
     
  10. Talnay

    Talnay Aktivista

    Ja je koristim i preporucio sam je nedavno :)
     
  11. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ma ja je jutros instalirao i ne mogu nikako da udjem u njene postavke samo se srusi kad probam:-(
    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  12. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ruši se na eclairu na froyu radi u redu.
     
  13. kvaju

    kvaju Komšija

    Super je, odlicno predvidjanje rijeci, ali prevelika mi, pola ekrana zauzme. Tako da mi ICS keyboard je prvi izbor, jos da hr rjecnik za nju ima, drama bi bilo.

    Sent from my Nexus S using Tapatalk
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Zašto se ne otvori tema vezana samo za aplikacije? Da se stave nove aplikacije, aplikacije koje redovno koristite, naravno sa malim dojmovima i možda linkom ili kodom za aplikaciju.
     
  15. kvaju

    kvaju Komšija

    To bi i ja volio nego da je ovako zbijeno sve u 1 temu. Aplikacije, launcheri, ROM-ovi.

    Sent from my Nexus S using Tapatalk
     
  16. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    To bi dobro bilo ali bi ja ubacio podforum android i u njemu te teme, isto tako i za svaki os da to lici na nesto.

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

    I igre tu ubacit. Jedna kvalitetna tema sa svime što smo nabrojali, ali da bude kulturno, a ne da svak baca sve i svaštabez linkova i dojmova.
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    viewtopic.php?f=17&t=25502
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  19. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    ti ga baš ono upro...

    uzmi ti sebi fino explorer, ali nemoj druge savjetovati da kupuju tu gumenu igračku.

    :smt006
     
  20. wragg

    wragg Aktivista

    Jesi koristio ti Explorera i Wildfire S paralelno pa da to mozes tvrditi? Ja ti odgovorno tvrdim da je Explorer jeftiniji a dosta responzivniji telefon. Po meni mu je jedini minus sto nema tu ledicu nazad, a i to jer je ponekad koristim kao lampu a ne radi fotografiranja. Koliko sam upoznat, Explorer bi mogao dobiti ICS, a Wildfire S ne bi trebao. Neprovjerene informacije, naravno :)