Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma



    Ovi će biti super dok ne skontaju ovaj mehanizam, za godinu dana ima da u ovo uđe sve živo i mrtvo.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  2. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ma nece biti nista, galaxy fold je vec neko vrijeme sad na trzistu, i ni jednu vijest nisam procitao da se nesto desilo. osim onoga prije kad su morali obustaviti proizvodnju.

    bilo je i prije foldable telefeona i slidera. eno moja n97 mini i dan danas ko da je tek iz kutije izasla. mehanizam i dalje cvrst, a bas je vulenrabilan kad se otklizne onaj dio za tastaturu.
     
  3. Qler

    Qler Veteran foruma

    Nokia je tad pravila HW da traje...

    Sent from my Huawei P30
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Dugo je fleksibilni ekran u kumercijali ali ni dan danas ne vidim korisnu primjenu. Sve je nekako gimmick.
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ne kontam kako u ovom obliku nije korisna stva.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Pa jeste u teoriji. Pogledaj koliko je minusa. Mekan ekran da nokat ostavlja tragove. Trebas objasniti kako se telefon koristi kada hoces curi posuditi.
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Jao objasniti da otklopi telefon :D
    Pa ovaj dizajn rješava problem mekanog ekrana, a i sve se to da riješiti, ova Motorola je ovakva bezveze, ali mora odnekud krenuti.


    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne da otklopi vec kada tipka po ekranu. Znas kako ono kucka ekran kada cure tipkaju koje imaju nokte. To ce ti se sve oslikati. Moraju odnekud krenuti ali su previše osjetljivi. Što kaze lik, svako jutro usisaj djepove.
     
  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Niko da spomene nove Sljamsunge. :)

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    1500 dolara top model, hva ljepo :) I obican S je postao prevelik.
     
  11. selvin

    selvin Moderator

    Pa nije prevelik, poredeci sa s10 je 1.7mm duži i 1.3mm uži, 0.1mm deblji. Znaci gotov isti povrsinom i zapreminom :)

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  12. Haker

    Haker Veteran foruma



    Eto ga sa sraklom. Još koji model ima to da se ispegla.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma ja, ona mekana folija nije meni nikako za finalnog proizvoda. Ceka se Jerry haha.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Ista mekana folija kao na svim fold telefonima.
     
  15. Qler

    Qler Veteran foruma

    Je li se jos kome desava da se duplaju slike na google photos... ja vise ne mogu da brisem duple, poludi me..
     
  16. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    meni ne
    sa kojom app slikas...google kamera zna snimati dvije slike odjednom i ako ih uploadujes na google photos,moguce da ti zato dupla
    jedna slika bude u nekom drugom formatu a jedna kao normalna...skoro sam okinuo sa google camerom slike i sve mi duple slike pravilo pa provjeri
     
  17. Qler

    Qler Veteran foruma

    fazon je sto dupla stare slike...

    Jedino sto mi je pali na pamet je da je gdrive syncao sa desktopa, pa sad sam i to iskljucio, ne znam je li to problem...
     
  18. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    bilo je to i meni nekada davno i mislim isto da je bio problem sa drugim accountom,koji je sinhronizovao...mislim da mi se to desavalo kada sam prelazio sa lumie na android...mislim da su bila dva foldera sa istim imenom i da je dupliralo
     
  19. bhd

    bhd Veteran foruma

    Koja gcam verzija je najbolja za xiaomi 9t pro?

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li je neko na samsung J ili A seriji dobio desetku?