Google Chrome browser

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by Esh, Sep 3, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

  2. selvin

    selvin Moderator

  3. Esh

    Esh HWB

    Re: Dostupna prva beta Google Chrome browsera

    Heh, bice da jest :)
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Re: Dostupna prva beta Google Chrome browsera

    Zanimljiv reklamni video:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Re: Dostupna prva beta Google Chrome browsera

    Stvarno prekul. Muzika super, a najjace ovo na kraju kad su isporili ono :)

    Et odjednom mi doslo da predjem na Chrome xD
     
  6. selvin

    selvin Moderator

    Re: Dostupna prva beta Google Chrome browsera

    Sad uporedite ovu i microsoftove reklame :D
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Re: Dostupna prva beta Google Chrome browsera

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  8. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Re: Dostupna prva beta Google Chrome browsera

    da, napokon chrome ima i oficijelnu podršku za extensione ili kako to u firefoxu zovu addonse. postoji preko hiljadu extensiona ali one rade trenutno samo na beta chromu a moji favoriti su flashblock i macrosi koji pamte passworde i sl. mislim da je ovime chrome postao najbolji browser.
     
  9. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Re: Dostupna prva beta Google Chrome browsera

    a jebo te odakle ih kopaju.... pa i ovaj a i onaj sa prethodne prezentacije ima facu grobara :smt005
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

  11. GW

    GW Moderator

    Re: Dostupna prva beta Google Chrome browsera

    Kad je dovedu u Sarajevo, reću ću "Svaka čast". Ovako je nebitno.
     
  12. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Re: Dostupna prva beta Google Chrome browsera

    ima li neko problema sa chromom u vidu prevelikog zauzeća cpu-a resursa? meni se ovo u zadnje vrijeme dešava sa betom a nebitno koliko tabova imam otvorenih. imam i par addonova instaliranih (flashblock i sl).
     
  13. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Re: Dostupna prva beta Google Chrome browsera

    Meni je uredvno sve, 4.1.249.1021 beta (40167) je verzija. Doduse ne surfam bas intenzivno jer mi je Opera glavna, ali ovako ponekad kada koristim nema nikakvih problema, brz kao i uvijek.
     
  14. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Re: Dostupna prva beta Google Chrome browsera

    majku mu moram je reinstalirati onda. dešava mi se i da u zadnje vrijeme ne mogu otvoriti yt, jednostavno kliknem na onu play ikonu od flashblocka da ga pokrene i jednostavno nestane yt video.
     
  15. Juka

    Juka Komšija

    Re: Dostupna prva beta Google Chrome browsera

    Desava mi se u protekla dva dana da chrome pada (prilikom otvaranja dva+ taba ili ucinim refresh), a nakon toga nece da restora tabove...
    Sta ciniti??? (inace sam prezadovoljan, samo me ovo malo buni, mora da je ne uspjesno patchovan, ako je uopste bilo kakvog auto updatea)
     
  16. Esh

    Esh HWB

    Re: Dostupna prva beta Google Chrome browsera

    Cini se da je najlaksa opcija neki reinstall aplikacije uz brisanje "tragova". Ne znam sta si koristio, stable, beta, dev?
     
  17. Juka

    Juka Komšija

    Re: Dostupna prva beta Google Chrome browsera

    skinuo sa official stranice http://www.google.com/chrome (sad ne znam koja je verzija dok ne dodjem kuci), mada sam jucer reinstalirao ali ostavio spasene bookmarke i browsing history ali opet je padao, znaci sve tragove pobrisat i nanovo...
     
  18. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Re: Dostupna prva beta Google Chrome browsera

    meni ni reinstal nije pomogao sa problemom prevelikog cpu usage-a a riječ je o beti sa oficijelne stranice. sad sam na operi 10.5, malo da i nju isprobam.
     
  19. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Re: Dostupna prva beta Google Chrome browsera

    Evo primijetih danas da je Chrome poceo nuditi za svaku od 4-5 stranica sto sam posjetio da je prevede. Nije previse iritantno, ali opet bolje bi bilo da ne nudi :)
     
  20. Juka

    Juka Komšija

    Re: Dostupna prva beta Google Chrome browsera

    nakon patnje i mucenja, sam uninstalirao sve browsere pa ponovo pokusao sa chrome-om i kako se cini da je stabilan, do sad nije niti ijednom zastekao!!!