Google Chrome browser

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by Esh, Sep 3, 2008.

  1. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ima li kakav dobar extension da mogu fino bookmarkse sortirati u grupe?
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kako mislis u grupe? Napravis folder?
     
  3. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Evo snašao sam se najzad u Bookmark Manageru.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Na koji nacin vidjeti EXIF fajl slike ?

    [​IMG]
     
  5. Sena

    Sena Veteran foruma

    Koji je djavo ovome chromu, popalim sve da gpu renda, ali gpu ne mice sa 300 MHz, trebao bi ici na 501.

    U operi radi sve ok.
     
  6. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Što mi treba cijela vječnost da se pokrene Chrome, kliknem ikonicu, otvori prozor i sve je zamrznuto 2-3 minute.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Meni ledi krom na flash sadržajima. Ledi mi komp zbog toga. Nekada zaledi fejsbuk da se ne ucita sve itd itd..
     
  8. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Meni ledi Chrome kad ga pokrenem, prvi start, sranje pravo.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!


    Sruši mi se krom (po drugi put) i vrati sve na defaultne postavke, nema extenzija nema ništa... urlao bih sad !!!!!!!!!!!
     
  10. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ja crome u zadnje vrijeme i ne koristim
    evo zadnjih 2-3 dana mi je alternativa maxthon,malo je los za facebooka ,jer kada ga zoomiram,nece da ostane tako,svaki reload vraca na 100% zoom ali je za youtube-a odlican,flash ide tako fluidno na njemu ,nevjerovatno a isto brzo i loaduje klip,skoro pa instant
     
  11. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    ja isto ne znam šta je s chrome-om u zadnje vrijeme. identično mi se dešava kao nailsu, kad ukucam facebook.com, odmah se zamrzne, isto se tako dešava i sa nekim drugim stranicama.

    dalje, primjetio sam da uzima dosta memorije i kad je samo jedan tab otvoren.
     
  12. selvin

    selvin Moderator

    Idi na meni, pa na view background pages. Tu ces vidjeti i koliko ti koji tab zauzima memorije i koliko ti ekstenzije zauzimaju itd.
     
  13. AhmeT

    AhmeT Overclocker


    Ovo mene fascinira od kako sam poceo koristiti Chrome. Problem je nekako sto taj prvi put preko LANa nesto zeza, trazi, sta ja znam, trazio sam i trazio rjesenje i nikako da nadjem. Nije da nema interneta, nego ono bas ceka ceka ceka pa procepi odjednom nakon mozda 10-15 sekundi.
     
  14. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    trenutno pomogne kad se redom isključe svi plugin-ovi, restartuje chrome i ponovo uključe. onda bez zamrzavanja otvara i facebook i sve ostale stranice na kojima eventualno zamrzne. međutim, to je samo za tu sesiju surfanja.

    problem je definitivno u flash pluginu za chrome, on pravi zamrzavanja.
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

  16. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    ima li neko rješenje za ovaj freezing facebook početne stranice?

    verzija za verzijom dolaze, a problem isti ostaje (doduše ne kod svih, kod sestre na laptopu nema problema s tim). čitao sam da reinstall chrome-a ne pomaže kod ovog problema.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja koristim drugi browser za FB. Rijetko FB radi na kromu.
     
  18. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Ja koristim jedino Chrome i nisam uopšte primijetio da fb zamrzne nikada
     
  19. kvaju

    kvaju Komšija

    provjeri da nemaš viška toolbara ili nekih addona koji bi možda smetali.
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Nema nsita.. jednostavno zna da ledi na flash stranicama.