Gran Turismo Sport

Discussion in 'Igre i konzole' started by Pelikan, Oct 3, 2017.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Dobio volan prije 4 sata, evo tek sad sam odvezao krug, a da ne izletim sa staze :D Ko druga igra.
     
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pogasi sve asistencije.
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Ja ti rekoh da si ga dzaba uzeo radi GTSa :D

    Pali AC, BMW Z4 GT3 + Nordschleife, pogled sa haube, FFB na 60% ili manje (da nemas FFB clippinga), ostavi upaljen TC i ABS, ostalo od asistencija gasi i divi se pravom "real driving simulatoru" :)
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Gdje ces sa TC igrati :D Ma ne znam, GTS mi vise lezi, valjda navika.
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Hahah, pa mozes bez TC u Gran Turismu, tesko ces u simulaciji pravoj :)
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kako koje auto. Evo Z4 sa TC u AC je prelagan za voziti. Ne mozes spin i da hoces. A Ferrari F40 za ruke polomiti :D Samo ovaj AC ima pravo malo auta/brandova, a i graficki je malo odron. Ono sto valja je milion opcija za sve zivo i bolji FFB. Trebaju i u GTS dodati da mozes sakriti volan u cockpit view i bice idealno :D AC ima malo bolji osjecaj brzine jer ima dosta jaci camera shake od GTS, mada se moze i to smanjiti. Meni i ne godi bas kako je po defaultu, jer F40 na dugom pravcu na Nordschleif ko u buretu.

    I da, jel vozite u carapama? :D Meni je skroz glup osjecaj u carapama poslije pravog auta haha
     
    Last edited: Jan 17, 2018
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    Papuce koristi, meni se pokazale kao best-buy :D :D

    A probaj sa GT3 autom malo vise gasa bez TC uzbrdo na NS u krivini, pa ces da vidis kako lijepo plese oko svoje ose :)

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Probaj F40 bez TC, ne mozes ga na pravcu kontrolisati haha A i sa TC treba biti skroz oprezan. Samo AC ima dosta bolji FFB, recimo na GTS na pravcu ne osjetis nista, iako vidis da auto skakuce i da je neravno, a u AC fino osjetis. Drugo, u GTS neke kerbs ne osjetis nikako, a neke mi zatresu sto, isto kao da je ubagovano. Onda u AC ima puno vise razlicitog FFB, recimo kad udaris u nesto, potrga volan, a u GTS skoro nista. Idalje mi je GTS ugodniji za voziti, iako mozda nije realniji, ali ne bi ih ubilo da prepisu neke stvari od AC.

    [​IMG]
     
    Last edited: Jan 17, 2018
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Odes na Racedepartment sajt, regas se, svako malo imaju cijele turnire organizovane za AC, cak i pro komentatore imaju za live streamanje sim trka, lige, sve zivo. Pa 'oprobaj' se malo :)

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Nema ništa bolje, možda i ja kupim volan da se ponovo vratim ako ima neka konkurentna liga. Prije liga, utrka svako druge sedmice, između toga tražiš set up, pa vikend utrke, pa kvale, a osjećaj na polu pred start dok je iza tebe 20 bolida i onda start, nema ništa luđe. Problem je naći takvu raju i da je sve na visokoj razini.
     
  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ima na GTPlanet za svaku raving igru neka liga. Na GTS ih ima nekoliko, cak i amaterske lige pa mozes dobiti promociju u jace. A ima i u samoj igri FIA kup. Idalje je testni period, bas me zanima sta ce s tim uraditi.
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Patton2410 likes this.
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja sam GT zapustio, a morat cu se vratiti trkama. Fali sto jes, jes. Uzima mi Warframe vecinu vremena.

    Svaka cast na podrsci. :)
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Sad je penalty sistem brutalan, ne smijes dotaci nikog ni blago i ako je penalty veci od 5s, moras odma usporiti ili se svake dvije sekunde doda jos jedna sekunda na penalty. Znaci nema ono da se rijesis penalty kroz hairpine i slicno.
     
    Vedo likes this.
  17. Sena

    Sena Veteran foruma

    De kakav je sp nek mi neko kaze, mp ne igram. Handling me zanima da sad ne listam svu temu. Koliko staza ima?


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
    Last edited: Mar 7, 2018
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ah sto se nazivcira. Nisam igrao od Decembra ja mislim, u medju vremenu sam uzeo Pro, i sad instalisem igru ponovo jer mi se pravo igra. Skinem save data sa PS clouda, sav progress misija, poena kurceva palceva ima, ali auta koja sam otkljucao silna ni na mapi. U garazi imam samo 3 auta koja se dobiju za pre order. Izbrisem save data pa opet pokusa, i opet isto, sav progress tu, ali auta pojeo mrak. Odmah mi se ne igra, i najradije bi je izbrisao. :(

    Neko kakvu ideju ima? Ima li igra support koji se moze kontaktirati za ovakve gluposti kad se dese?[​IMG]
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    https://www.gran-turismo.com/gb/gtsport/news/00_8350873.html