Gran Turismo Sport

Discussion in 'Igre i konzole' started by Pelikan, Oct 3, 2017.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Nisam nikad' razumio taj famozni broj auta kada oni imaju nekoliko auta sa realisticnim mapiranjem (koliko to moze biti) i onda samo na osnovu njih prave nova auta. Pomjere malo slajdere i eto novo vozilo. Kunos radi svako auto zasebno ali ove igre sa milion auta, gomila ih je isti djavo.
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa zato GTS ima oko 170 auta, svako je detaljno uradjeno i svako ima unikatan osjecaj kad vozis. Ali vise ljudi vole vidjeti 1200 auta, iako ces realno voziti 50 u vrh glave u par godina. Naletit ces na nesto sto ti se svidja i vecinom to igrati.
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Broj auta je možda i najmanji problem u ovoj igri, nedostatak kvalitetne kampanje je (meni) ipak nešto drugo s obzirom koliko je igra bila u razvoju.
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Igra je otpocetka reklamirana sa fokusom na online. Eto dodaju kampanju do kraja mjeseca kakva je bila kao u GT3, ali ko proba online, tesko da ce se vratiti na trkanje protiv predvidivog AI.
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Novi patch:

    • Mazda — RX-7 Spirit R Type A (FD)
    • Nissan — Skyline GT-R V・spec II (R32)
    • Nissan — Skyline GT-R V・spec II Nür (R34)
    • Ford — F-150 SVT Raptor
    • Lamborghini — Countach LP400
    • Ferrari — F40
    • Ferrari — Enzo Ferrari
    • KTM — X-BOW R
    • Suzuki — Swift Sport
    • Volkswagen — Samba Bus Type 2 (T1)
    • Chris Holstrom Concepts — 1967 Chevy Nova
    • Chevrolet — Corvette Stingray Convertible (C3)
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Dodani su i single player kupovi, nova verzija Kyoto staze (obje spojene). Odma sam uzeo F40, nazalost moram na put :D
     
  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    Trebao si uzeti Samba bus ako trebaš na put :D
     
    Pelikan likes this.
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ne znam kako se neko može žaliti na grafiku u simulaciji. Pa simulatori što F1 timovi koriste imaju lošiju grafiku :D
    Vozni model je najvažniji, a on je očigledno arkada, mada hamsta kaže da je like real thing :D

     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Za tolike godine Yamauchi i Kojima nisu bili u stanju naučiti barem malo engleskog. :D
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Zna Kaz engleski, nece da prica pred kamerom iz nekog razloga, a i sto bi. Daleko od toga da je arkada.
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Da se ne zaboravi. :D
    [​IMG]
     
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma ovi žuri imaju problema sa izgovorom, većina ih zna engleski u smislu dopisivanja i da sve razumije. Mada meni to nije izgovor, ako si na njihovim pozicijama eng je must.
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Mislim da cisto forsiraju promovisanje svog jezika, kulture. Dosta ih zna engleski pa nece da pricaju javno.
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Zna li neko gdje ima kod nas uzeti T150 volan? Na ekupi narucio, nazovu me kroz 7 dana, nema kod dobavljaca ni u HR, ni u BiH. Na imtec bilo u katalogu, nazovem, nema... U Srbiji ima svaka radnja i to 150KM jeftinije, koja smo mi vukojebina.
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    Pa naruci od PeroP i sl sa Pika.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Narucio sam od nekog s Pika, pa vidjet cemo. Valja opet cekat 15 dana ko da gledam. Preselit cu u Njemacku dok uganjam :D
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    A DR/SR nakon 36 dana:
    [​IMG]

    A evo i progres od prvog dana do danas:
    [​IMG]

    Znaci prvih 19 dana nikakvog pomaka, a onda se poslozile kockice u glavi :D Dok mi ovaj dostavi volan na S cu dogurati :D
     
    Vedo likes this.
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    I cim stigne volan totalno ces zaboravit na GT Sport i navalit na AC :D

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Instalirao vec, spremno :D Gdje god citam, GTS ima najslabiji FFB, neke stvari ne osjetis nikako. A cudno jer je u GT6 bilo kako treba, pa cak kazu i u beti GTS da je valjalo. Uglavnom, vidjet cemo i to cudo od AC, na gamepadu je bukvalno neigriva.