Gran Turismo Sport

Discussion in 'Igre i konzole' started by Pelikan, Oct 3, 2017.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Hahahaha Majko draga ja gluposti. 6 godina sa jaranom share, i nikad nikakvih problema. Kako li su samo uspjeli napravit da ako se share racun da utice na save file. Hahaha. Jos jaran ni ne igra i izbrisao igru davnih dana.

    Bas sam i googlo, i vidim kamara ljudi se zali. Cak i ljudi koji ne share racun na vise PS4 se zale.

    Ako jaranu ukinem pristu racunu, i orebacim na sebe da mi bude primary, i opet izbrisem save file, i skinem onaj stari... bil prorafilo?! To cu probat kasnije.

    Nadam se da ce brzo fixat ako to ne zafercerise.
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Problem je ako ne sejvas manuelno. Onaj online save ne treba uzimat ozbiljno.
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Manuelno imam save. Znaci back up imam na onom PS+ cloudu. Tu svake sedmice manuelno snimim sve save fajlove igrica koje sam igrao u tom periodu.
     
  4. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja svako malo to na usb.
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Manuelno u igri da snimis. Ima dole save.
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    I to sam 100% nakon svake sesije klikao save, jer mi je to navika u svakoj igri. Ne oslanjam se na automatske save point.
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    E ne znam onda. Ali nisi jedini. Ko god mijenja konzolu kuka na forumu.

    Inace, dodali su Sarthe i jos 10ak auta. Uskoro ce prva sezona FIA utrka. Sve do sad su testne bile.
     
  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Palit necu ponovo dok ne poprave, jer nema smisla igrat iz pocetka. Imao sam 50ak auta, i sad da ih opet ganjam.

    A bas mi se bilo nameracilo igrat, taman mi pauza trebala od H1Z1.
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Pokusat cu. Trebam samo naci gdje ih kontaktirat treba.

    Hvala druze!
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Update dosao i prosao a mojih auta nigdje. Jos vidim u patch notes pise kao popravili smo da nestaju auta ako bla, bla... jebo to gdje su mi auta???
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Izbrisat cu komplet igru plus save data, i ponovo je skinuti i install stari save file iz decembra prosle godine. Vidim na forumu da par likova govori da je njima to vratilo auta. Ako to ne urodi plodom picim na PS support da trazim te vauchere.
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ni re install nije urodio plodom. Valja mi se handrit sa supportom veceras. :(
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kako sam ja skontao, ti kad predjes na novu konzolu ono ti uploada save bez auta na cloud sa nove konzole i uradi overwrite starog save-a, a na cloudu imas samo jedno mjesto za save. Tako da moraš pisati supportu da ti daju credits.
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    U mene cloud nije automatski upload. Tako da nisam izgubio onaj stari save sa novim. Kao sto u prilozenoj slici mozes da visis. Ako hocu sta back up na cloud moram manuelno. I na cloudu imam save iz novembra 2017te. Tad sam zadnji put GTS igrao. Poslije toga sam uzeo novu konzolu, i tek neki dan krenuo reko da se vrnem na GTS. Skinem i instalisem taj save iz 2017te.

    Neda se usranom do potoka. Laptop mi je u banani, ne radi. I sad hocu da se javim na ps support llive chat, ali mi nece da loada chat preko tableta. :D Nemaju email na koji im mozes pisat, pa sam maxuz napravio Twitter, jer i tamo imaju support page. Za sad nema odgovora.
    [​IMG]
     
    Last edited: Jun 9, 2018
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Javi mi se support na Twitteru sa savjetom: staviti konzolu na kojoj igram GTS da bude primary i da restore licenses. Uradio, odradio, i corak opet.

    Vidit cemo imaju li jos koju pametnu.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Mozes li neciji progres preuzeti koji je lokalno sniman ?
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Kod mene je progress sav tu, znaci lvl 22 sam, sav in game currency koji sam zaradio je tu, sve misije koje sam presao su i dalje zavrsene, itd... jedini problem je sto sam sva auta koja sam u procesu zaradio, sve sam ih izgubio. To je nekih 40ak auta. Jedino mi ostala 3 auta koja sam dobio kao pre order gift.

    Mislim da ne mozes uzimati tudji save file i igrati ga na svom racunu. Barem mislim da ne.
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ne moze tudji save na PS4.
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Pretrgli se od ideja. Jedan savjet, i sad me prosljedjuju dalje. Hahaha. Ko u Bosni da im je support smjesten. Niko nije nadlezan za nista. :D