GRID Autosport

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Apr 22, 2014.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    Probo 5 minuta na PS3 i fino izgleda sto se fizike tice, naravno graficki nista posebno na PS3. Izgleda poteska, odnosno brzi ovi AI vozaci :)
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    De malo više detalja oko fizike, kolika je razlika u odnosu na dvojku. Živo me zanima. Za PC mislim izlazi 27-mog.
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    Probat cu poslije utakmice :)
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    Evo igro desetak utrka i sta ja znam, handling izmedju keca i dvice. Ono ima vise gripa nego u dvici al opet teze nego u kecu. Mozda sto igram sa gamepadom a naviko na tastaturu. Al jedno je sigurno, najtezi grid do sad sto se tice protivnika, igram na medium sto je po def ponudjeno i najbolje do sad 4 mjesto, prije uvijek prvi :)
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Tnx.. fali neka racing igra da se šilji. Ima ovih par simulacija ali mi mrsko ganjati volane.

    Kakva je u odnosu na auto club revolution ako se sjecas kakva je ? Meni je ACR savrsena igra ali je mali komjuniti.
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    Grid je bas cista arkada, bio i osto. Acr ipak naginje simulaciji, koliko toliko, slicno ko gt.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Njahh,.. nema veze. Da'cu joj šansu.
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

     
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ne znam da li je do ps3 verzije al meni igra pravo bezveze, nemam volje da je vise igram na ps3. Nekako preteska al ne na dobar nacin, ono da ti treba vremena i vjestine da udjes u fazon. Al opet moguce da je do PS3 jer ne pamtim kad sam neku voznju igro na pa3 duze od 10 minuta :D
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Pa sta je, da nema catch-up AI?
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ne, vec kreno karijeru i svaku utrku krenes sa zadnje pozicije i nema sansi se probiti na prvo mjesto (sto je opet i realno da je rijec o simulaciji ali nije simulacija), pa cak ni na trece. Cesto se AI vozaci zabijaju u mene, nekako su preagresivni, preglednost staze je nikakva (ovo pripisujem PS3 grafici) pa i ne vidis kad i gdje dolazi krivina. Recimo da mi je osjecaj ko u grid 2 kada dodju poslije one pravo teske utrke gdje nemas sanse da pobjedis. Al opet kao sto napisah mozda je sve do PS3 jer ne pamtim da sam neku voznju igrao na ps3 duze od 10 minuta.

    EDIT: Al mozda je tako igra i zamisljena jer vidim prolazim karijeru i ko sesti i slicno, vjerovatno poslije dodju bolje startne pozicije pa budem nekad i prvi :), al nije samo to vec mi fizika cudna skroz. U ostrim krivinama kad moras koristiti rucnu auto skroz stane.
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    E jbga, pricali su da se vracaju korijenima, ja se ponadah da ce handling biti kao u Grid kecu. Imal mogucnost cancel-ovat preorder na Steamu (vec sam platio PayPalom)? xD
     
  13. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa sto radis preorder, bude jeftinije ili sta? Ja bih uvijek prvo probao igru pa onda kupovao :) Uostalom ne uzimaj ovo moje zdravo za gotovo, ja dok ne probam na PCu ne znam kakva je igra :D
     
  14. ColdFire

    ColdFire Overclocker

  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  16. nFare

    nFare Komšija

    Ja ne znam sta više rade sa ovim racing igrama, prvo naprave igru sa odličnom količinom zabave u kecu i onda svaki put totalno nadmaše sebe sa useravanjem iste. Grid 2 je totalno smeće a ovo već po gameplayu vidim da je još veće. IStu stvar napravili sa NFS-shiftom, prvi dio odličan, drugi smeće neviđeno, samo se grafika napucava, i nekim genijalnim potezima unište solidan vozni model igre. Da su nekim slučajem pametni ovi developeri igara da otkupe engine GTR legends-a i samo mu napucavaju grafiku, to je zasigurno najbolji model vozačkih igara ikad, od kojeg se sigurno bez problema može napraviti i dobra arkada, koje probao igru zna o čemu je riječ.
     
  17. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Usrali bi oni i to sa flashbackovima i jea fak Ken Blocks Pastrana Monster Eneeeeeeeeergy Eagleeee !!!
    Ubacih Dirt 3 malo se zazelio rally-a podsjeti se da ima drift takmicenja i oni anoying sto pricaju sta vec i izbacim . Nadjem CMR peticu i lagano . Nikad ne izbacise RBR 2 :(
     
  18. dmr

    dmr Veteran foruma

    Probo na PCu i puno bolje, odmah sam na prvom mjestu :D. Grafika nista posebno, bolja grafika u grid2, al sada je bar igrivo za razliku od ps3.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    ..još 6h. Nada zadnja umire.
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    A crnjak da tek 27 izlazi na Steamu u Eu valjda. A 24 je u US izasao.