GTA V

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Oct 25, 2011.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    [​IMG]


    2. novembra izlazi prvi trailer, radnja ce se navodno odigrati u Los Santosu. Logicna je predpostavka da ce se vritit na RAGE enigneu (GTA4, RDR), zbog mogucnosti danasnjih konzola.
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Dokle je ovo doslo, "najavis" igru, ne objavis nista vise osim toga da postoji te kazes "vise informacija za 7 dana" :D
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    I za 7 dana izadje teaser u kojem ne priakzu nista osim datuma za full trailer :D
     
  4. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ne znam da li će biti na RAGEu engineu pošto su ga već poprilično ispucali sa LaD, TBoGT. Trebao bi biti neki novi engine jer su već podobro prošle tri godine od četvorke, četiri godine ako se računa da će GTA V biti negdje izdat krajem 12'.
     
  5. immolation

    immolation Novi član

    vjerovatno ce biti isti engine, s tim da ce dodati u njega ona facial capture ili nesto tako iz L.A Noira... jedva cekam...
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Gledajuci RAGE u RDRu meni bolje izgleda neg CryEngine 3. Volumetric light, 3D oblaci , svaka od zilion biljcica baca sjene i interaktivna je (kad prolazis kroz nju svaka travka se giba), view distance enorman, animacija likova a i zivotinja perfektna itd itd. Nije RAGE jos za otpisati ;)
     
  7. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Upravo to, ali će biti baš neki žestoko modificirani RAGE, jer i Max Payne 3 je takođe na istom engineu.
     
  8. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Sjećaš li se najave GTA IV sa jednog od E3-a? Isto je ovako bilo, samo logo (tetovaža na ruci Moorea) i to je to - hype na n-tu :D
     
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    Hoće izdat za PC? :D
     
  10. blaf

    blaf Aktivista

  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Meh, nadao sam se da ce biti neki Euro grad...
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    Ja bi volio novog San Andreasa
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    To cemo i dobiti izgleda, samo se nadam da ce biti countryside, meni grad jako brzo dosadi.
     
  14. Adi Zeljkovic

    Adi Zeljkovic Aktivista

    Evo za koji dan treba da izade taj trailer i jedva cekam da izade da vidim kakva ce biti. Inace mi je GTA jedan od drazih serijala.
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Simultano izdavanje na konzolama i PC-u je malo vjerovatno, pa ce vjerovatno ovaj topic trebati premjestiti pod "konzole". :mrgreen:
     
  16. Encor3

    Encor3 Aktivista

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  17. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Back to Los Santos sa pratećom divljinom (Wooo planine! Još da ubace planinarenje ili nešto slično...), avionima, jet ski akcijom (Speedophile 2000 btw), sunčanom Kalifornijom - sign me up. I mora se priznati da izgleda pravo dobro za igru koja će se vrtiti na 5-6 godina starom hardveru :D
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    80% trailera ko da je The Sims u pitanju, a ne GTA V :D
     
  19. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ne izgleda uopšte da je odmaklo od grafike četvorke.
     
  20. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    [​IMG]

    :smt003

    Mada ovaj protagonista (3. slika, jel) liči na novog Max Paynea :D