GTA V

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Aug 23, 2012.

  1. extibo

    extibo Komšija

    Tesko da nece biti. Opasno su omastili brk preko istih. Meni su licno ta 2 DLC-a bolja nego originalni GTA IV.
     
  2. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    U pravu si, ja jedva cekam gta v ko nekad na psone ili ps2 sto smo cekali igre.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

  4. Neso

    Neso Komšija

    Fkt su uradili igru vrhunski. Sjecam se kad sam prvi put mapu preletio sa avionom ostao sam zapanjem koliko je to sve u stvari ogromno :) Bas me zanima sta ce biti u GTA 6 :D Mozda bude Cape Canaveral, Florida pa ubace Nasu pa se mogne do mjeseca skoknut haha :D
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Jedva cekam da vidim i poigram, kakve ce razlike biti u usporedbi sa old gen... Poozelio sam koji triatlon odraditi. :D
     
  6. Neso

    Neso Komšija

    Ne znam zasto ali mene najvise privlaci divljanje po onoj pustinji i countryside-u. Ja kad sam zvvrsio one glavne misije u gradu vise se u grad nisam ni vracao :D
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

  8. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    FPS... Ma daj. :D
     
  9. n1dal

    n1dal Aktivista

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Meni je to extra, hoce li biti i na PC?
     
  11. igor.g

    igor.g Komšija

    tamo krajem januara
     
  12. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Mogu misliti kako će biti brutalni sistemski zahtjevi za pc verziju.
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    Kazu 1080p/30 na obje konzole. Kao rijetki Xboner - hura! :D
     
  14. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Pa zar nisu mogli izvući 60FPS !?
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    Igra izgleda bolje od Watch Dogsa i ima 5x vise detalja na svakom koraku, meni je pravo cudo sto su uspjeli i 1080p izvuci, pogotovo iz Xbonea.
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ako je stabilnih 30 to je ok, na PS3 sam uživao i u onih 24-25fps-a. :D
     
  17. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    ma igra je predetaljna . na svakom cosku neki detalj .
    stalnih 3ofps , veliki drawdistance , i malo auta vise da mixaju na putu i to je to :D
     
  18. heroic

    heroic Komšija

    Ja sam se zaduzio kod dobavljaca da mi stigne gaming racunar prije GTA5, covjek se slatko nasmijao i ubacio mi pre order za PC dzabe :mrgreen:

    Ako ne bude bugova, sve ovo sto sam dosad vidio je vise nego dovoljno da budem presretan iducih dvije godine koliko cu vjerovatno aktivno igrati igru (npr Skyrim jos uvijek igram). Koliko sam vidio i malo igrao na PS, gameplay je GTASA, detalji GTA4 i sve to pomjesano i poboljsano...merak i po :smt041
     
  19. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Kako će ovo tek izgledati sa modovima za PC i koji će tek kompjuter biti potreban da ovo vrti na 60+ fps :shock:
     
  20. dmr

    dmr Veteran foruma

    vjerovatno neki iz 2020. :D