GTA V

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Aug 23, 2012.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ništa od gusara znači. :D
    Al' dobro prije će pasti cijena na Steam-u nego na ostalim platformama.
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Nije valjda da zbog toga nema fife 15.
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Pocnite skupljati :) A vrijedi origi i radi MPa, ludilo ce biti sa 30 ljudi budalastine izvoditi po mapi, a posto sad ima i FPS mode, moglo bi ovo biti zanimljivo i razocaranim battlefielderima :D
     
  4. igor.g

    igor.g Komšija

    fifa 14 (denuvo) je dohakana u roku 40tak dana, tako da ce lords of the fallen i fifa 15 biti uskoro :p
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Kad se samo sjetim patnje sa krekovanom verzijom Ass. Creeda 2, radije ću platiti original na Steamu.
     
  6. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    a gore govoris uzima se samo radi sp :p
    ako im MP bude pokvaren kao na ps 3 bezze . Cheateri su mi ga zgadili za mjesec dana . Mucis se levelujes se , kupujes pomalo ... cheater te takne da ti bilion i resetuju ti account . Ako nema heista , modovi su standardni ... horde mod , capture the flag (briefcase ) deathmach , team deatch , racing ( uzas ) . Puno su obecali a malo toga ispunil . To da 30 ljudi se zeza moras skupit 30 prijatelja ... obicno na mapi bude cheatera da ti je mrsko igrat je ikako vec po menijima ides od eventa do eventa . ako bude ko ps3 il 360 ne ocekujem previse :D Al najgore je sto cu ga opet uzet :lol: PC ce verzija biti zakon radi modova . Ne ocekuj te previse bit ce te razocarani kao i ja :D


    @Pelikan , pitaj djecu sta danas voze ? rece ti svi forza i FH . GT igraju jos samo prdonje ko mi koji su odrasli uz njega :D
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja u zivotu nisam sreo nekoga ko ima Xbox. GT5 prodan u 10+ miliona primjeraka :)
     
  8. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    a sestica ? :p
    online je skoro mrtva .
    samo kazem ne ocekuj te previse od MP :D
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma sestica cashgrab mrtvi. Ko ima peticu, nema razloga da placa punu cijenu za 6. Sedmica ce se opet prodati u 10+ mil :D
     
  10. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Update: "After publication, a representative from Denuvo reached out to The Escapist, saying that Denuvo will not be used in Grand Theft Auto V. "Denuvo is not in any way involved with any version of GTAV," said the spokesperson. Denuvo did work with Rockstar on GTA IV, however."

    http://www.escapistmagazine.com/news/vi ... creenshots
     
  11. n1dal

    n1dal Aktivista

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  12. Vedo

    Vedo Moderator

  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Jaran mi share GTA5. Tezak 52GB. Damn.
     
  14. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    I ja evo trazim fantoma, na razmeni preko 25 share grupa i svi uplatili, popunili sve slotove... :(
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    Ili je R* skontao kako izvuci i zadnji atom iz Xbonea, ili je PS4 ovo mogao vrtiti na jos vecem frameratu, jer gledajuci ovo cini se bas bare-bare

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Jel mi se cini ili Xbox opet ima bolji contrast u igrama :lol:
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

    Nekom bolje izgleda, al toliko je jak da svi detalji koji su u sjeni postanu totalno nevidljivi, tako da i nije neka sreca.
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Čini mi se da PS4 ima mrvicu bolji antialiasing, ali ostalo izgleda isto.
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    Evo igrao malo na Xboneu. Jedina razlika koju primjetis naspram PS3/X360 verzije je stabilniji framerate. Igram na 51" TVu sa nekih 4 metra udaljenosti i skoro pa nema sanse vidit razliku u rezi i boljim texturama, pogotovo jer si konstantno u nekoj akciji. Ko je igrao old-gen verziju nek ceka neki sale za 10-20 USD, previse sam dao 60USD za par frejmova vise :)
     
  20. aeRo

    aeRo Komšija

    Jel moguce da nije nista grafika naprednija?