Guild Wars 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Aug 11, 2011.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Mislim da ce ostati, ali da vise nece biti dungeon Mad Kinga.

    We want to give you a heads up about Phase 4 of the Halloween event. Phase 4 will start at 9:00 AM PDT/16:00 GMT on October 31, and will run until we publish a new build on November 1 (which will be sometime after Noon PDT/19:00 GMT). Once Phase 4 starts, the Ascent to Madness dungeon will no longer be available – but you will still be able to enter the Mad King’s realm, including the Labyrinth, the Clocktower, Reaper’s Rumble and Lunatic Inquisition. Also make sure that you will “Attend the Party” in Lion’s Arch once Phase 4 starts, and do not worry: It is a non-stop party, so swing by any time you want! Happy Halloween
     
  2. vutra

    vutra Komšija

    Znači Act 3 je onaj MK dungeon?
    Pitam, jer sam zamalo fulio Act 2 misleći da ga nema, dok nisam do kraja pročitao mail :mrgreen:

    Inače, prešao sam MK 3 puta, i nagrade su pretežno zeleni itemi i crafting materijali, meh -_-
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Jeste.

    Sad u 17h pocinje Act 4, ako je neko zaboravio :)
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  5. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    WoW mi se vec odavno zgadio kao i mmo igre uopste. Ali ovo izgleda interesantno. Gdje se moze najpovoljnije nabaviti?
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Bice za ovaj novi event free trial od 15. do 18. s tim da vas mora pozvati neko ko vec igra (refer a friend).
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ako neko zeli invite za trial koji traje od 15. do 18. nek ostavi mail ovdje ili u inbox.
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  9. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Igra mi se pravo svidjela, imam u ovom mjesecu dosta posla dok to kutarisem pa cu zbavit aBd. Trebace mi neko da mi pomaze, nisam odavno nikakav mmo igro :)
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kontaktiraj mene u igri Ya Chevap, pomognem ti oko svega :)
     
  11. Triforce

    Triforce Aktivista

    Evo i mene haver pozvao ( ono trial ). Najvjerovatnije cu uzeti igru u decembru. Koja razlika covjeke sad i tad, a jos kad imas guild i raje jaooo :D
     
  12. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Ma bice ludilo aBd. Samo ce me zena ubit :p

    I sad kad nekad izdvojim sahatak za bf3 negoduje :smt005
     
  13. Triforce

    Triforce Aktivista

    Ma navuci zenu na igre bolan. Budi uporan, a kada upozna cari gaminga onda ces ti negodovat :smt005
     
  14. Triforce

    Triforce Aktivista

    Gdje se moze najjeftinije uzeti ?

    80km na gw2play a 90km preko gw2 stranice...

    Imal sta jeftinije ?
     
  15. vutra

    vutra Komšija

    Na g2play bude često onih jednodnevnih popusta, pa tu možeš uštediti par markica.

    Što se tiče ovog event-a, iskreno, odron. :roll:
    Jedino što je dobro izašlo iz svega je onaj stepping stone jumping puzzle i relativno lijepa mapa.
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Dobar event, samo predug i neki serveri su imali laga masu. Na Desolaciji sve ok, samo predugo traje, od 9, jos nije zavrsilo lol
     
  17. vutra

    vutra Komšija

    To je pretpostavljam faza 3?

    Ja nisam ni fazu 1 nisam završio jer onaj Noll nije "radio".
    Uglavnom potrošio para, izgubio živce i dobio glavobolju :lol:
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Procepio je Noll nekad navece, to je samo bio lore dio, nije toliko ni bitno, na kraju dobijes jug of karma. Druga faza je super bila, bio dugi chain event, krcis sumu na novom ostrvu, pravis puteve, mostove, postavljas kampove i onda faza 3 ubijas ancient karku. Dobro uradjeno, ali preprepredugo. Na kraju dobijes 2 exotica, 2 rare-a, 20-slot bag i neki exotic accessory, nesto kao triforge pendant. Budes dobar 20 golda na kraju kad rasprodas xd Neki su dobivali i precursore za legendary. Sve u svemu, super event, samo da se rijese laga prvi dan i event bugova...

    Sto je najbitnije, od eventa ostaje nova lvl80 zona, dungeon (9 mini dungeona u jednom zapravo, lorefest za svakoga ko je igrao GW1, npr borba za Ascalon iz Charr perspektive) i tona novih itema.

    Slijedeci mjesec je Wintersday event, a s obzirom kako je Halloween bio extra uradjen, ceka nas jos par dana dobrog contenta :)
     
  19. vutra

    vutra Komšija

    Eno 68+ markica na g2play :D
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma