Guild Wars 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Aug 11, 2011.

  1. igor.g

    igor.g Komšija

    Ovdje je 30E, ista radnja xD
    Ko koga tu...

    http://www.njuskalo.hr/pc-racunala/guil ... as-5765593

    Edit: Evo rece mi lik koji vodi radnju da nemaju vise po 239kn, nisu izgleda promjenili na ovom njuskalu
    Nova zaliha sto im je dosla bice po 299kn, svejedno igra ce biti po 40tak KM krajem godine a meni se ne zuri, ima se torch2 i armored kill :D
     
  2. levian

    levian Novi član

    Otvorena je prodaja opet preko GW2 stranice
     
  3. aeRo

    aeRo Komšija

    Na Adria Computers stranici je 280kn box verzija, ili tu ili na kupi-key cu uzeti najvjerovatnije, box mi i ne treba, samo nek mi kod posalju. :smt003
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ovaj trailer je uzas :lol:
     
  5. aeRo

    aeRo Komšija

    Posto cu vjerovatno igrati vec od petka interesuje me koju mi profesiju preporucujete? Od MMO igara do sad sam igrao Aion i Allods i u obje igre sam furao warriora/paladina. Znaci strogi melee, heavy armor, aggro, mnogo HP-a i tako to ali me su me uvijek nervirali mageovi i archeri sa svojim ranged napadima tako da se sad lomim da li da isprobam sa nekim necromancerom ili elementalistom mozda.. Mada opet citam po forumima da su warriori pravo lagani za igrati i da razbijaju u PvP-u. I posto nisam igrao GW prije interesuje me kakve bitne razlike nose razlicite rase sa sobom osim pozadinske price?
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Warriori su malo OP trenutno. Ako ides na nesto kao tank, sa dosta utility i hp-a, onda Guardian.
     
  7. aeRo

    aeRo Komšija

    A od mageova sta bi preporucili? Necro, Elementalist ili Mesmera?
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Mesmer se igra iluzijama, nema veliki dmg nego utility, stvara klonove. Necro baca conditions (DoT-ove, nesto kao affl. warlock u wow-u), a moze i summonovat minione. Prilicno je tanky zbog lich forme. Elementalist klasicni "mage". Ako ides cisto na dmg, onda ele. Ako hoces da budes tanky mage, onda necro. Ako hoces da nerviras narod u PvP onda mesmer, u PvE je prilicno spor.
     
  9. levian

    levian Novi član


    Uz elementala ti dolazi i nightmare mode igranja posto su pravi papir :D
    Ipak elemental je extra ima najvise aoe skilova i super je support.
     
  10. fipi

    fipi Aktivista

    I ja igram strogo melee u svim rpg-ovima, ali sam se pravo nasekiro dok sam warriora igro ovde. Doduse doso sam do 15 lvla samo i nije mi nesto gear bio, ali sam gino često. Na bosovima kad si melee ne zna se ni ko pije ni ko placa, milion ljudi oko tebe, jedva vidim svog chara. Bos me samo pogleda ja zaginem. Zato sam se skroz okanio melee. Neznam kako je kasnije na 80 lvlu, ali ispocetka mi se nije svidio war, niti melee generalno.

    Zato sam okreno na rangera, puno sam zadovoljniji, ne ginem skoro nikako, medo dobro tenka i rijetko gine, i bar vidis fajt. Pet menadzment je fin, jednostavniji nego na wowu, nije nimalo naporan.
    Eto toliko od mene
     
  11. aeRo

    aeRo Komšija

    Hvala na preporukama.. Odlucio sam da uzmem digital verziju sa kupi-key za 299kn, e sad me interesuje posto do sad nisam koristio paypal i placao uopste Visa karticama preko interneta, jel' dovoljno da stavim 300kn na racun samo za tu uplatu ili ima jos nekih naknada za transfer casha preko paypala ili sta vec? Tj. ima li nekih dodatnih troskova?
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  13. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Primaoc obicno snosi troskove.

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
     
  14. levian

    levian Novi član

  15. Esh

    Esh HWB

    I SWTOR je prodan u 2+ miliona primjeraka.. ;)
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Prodali bi 2 miliona cigli kad bi nalijepili Star Wars na njih :p
     
  17. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    SWTOR je ovisio o pretplati, pa kad je ljudima dosadila priča i questanje, zbogom lovi :p Vidjećemo kako će se kretati igrači u GW2 kad se izleveluju i isprobaju sve što im se bude dalo isprobati, a ne sumnjam da će velika većina kupiti ekspanziju čim izađe (odnosno ekspanzije :))
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Danas rekose da ce imati i velike content patchove a la WoW prije ekspanzije. Vjerovatno od itema shopa zaradjuju kolko bi i od pretplate cim to mogu sebi dopustiti.

    "Our goal is to make it so you get more from GW2 for free than you get from a game you pay a subscription for"
     
  19. levian

    levian Novi član

    U kojem vremenskom periodu?
    Racunaj i to da je GW2 bio obustavljen sa prodajom :p
    Plus kada MOP izadje mjesec dana poslije ima da se poveca opet prodaja GW2 kada vide koje su smece kupili po ko zna koji put XD

    Par lvla i jos neka sica i to je to :D

     
  20. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Mah, rade 3 expanzije usporedo sa igrom :) Nisu s kruske pali.