Half-Life 2: Episode Two

Discussion in 'Igre i konzole' started by GW, Jun 30, 2006.

  1. GW

    GW Moderator

    Kada izlazi HL 2: Episode two? Upravo sam igrao Episode one.Jedva čekam sljedeću epizodu.
     
  2. Esh

    Esh HWB

    prema informacijama koje su trenutno dostupne, hl2: ep2 bi trebao izaci krajem godine.
     
  3. Ace_

    Ace_ Aktivista

    nadam se da ce biti barem duplo dulja nego Episode One, preso sam ga za 2 dana, i to nisam igrao intenzivno nego onako po sat vremena
     
  4. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    neznam negdje sam cuo da traje igra samo 6 sati (dakle samo sam cuo rekao mi jedan prijatelj)
     
  5. Tenga

    Tenga Aktivista

    I krace ako igras bez pauze.
     
  6. Cobalt

    Cobalt Aktivista

    Stavite te na najvecu tezinu i igrajte hebemu :smt002
     
  7. Ace_

    Ace_ Aktivista

    ja na medium tezini igram sve, i bas se odavno nisam zabavio toliko uz neki fps(inace drzim da je Half Life bog za fps-ove) ali prekratko, mozda je razlog sto sam se toliko zabavio bila nova grafa pa sam ukljucio malo anisotropica i antialiasinga, koliko god govorili da grafika nije vazna, puno je bolji dozivljaj igrati na high nego na low detaljima
     
  8. Shenron

    Shenron Komšija

    Kazu da su izdali Episode 1, zato da igraci ne bi opet cekali 6 godina da izadje nova igra, pa su odlucili podjeliti to u epizode...
     
  9. Esh

    Esh HWB

    a eto sigurno ne skodi ni malo svjezeg novca, ne?:)
     
  10. jeretik

    jeretik Komšija

    Nekako... nisam zainteresovan da zaigram te epizode, gadi mi se podjela na njih, gameplay nekoliko sati (Contract Jack je radi toga popljuvan, a HL 2: Episodesu se gleda kroz prste? Licemjerno i providno i jah...), plus nakon ocito namjerno syebanog kraja u HL2, sve mi je to ofirno

    Nek idu u K, odo ja igrat Blood

    A jedva cekam Prey

    A ovo je offtopic, ko hljeb
     
  11. Amaroking

    Amaroking Aktivista

    Nisam prekco nijedan HL, ali ces mi ti alisah posudit episode one.
    Znam gdje zivis
     
  12. jeretik

    jeretik Komšija

    Ovo nekako zlokobno zvuci :lol:
     
  13. Nihad

    Nihad Aktivista

    Ko hoce da igra neki dug FPS, neka uzme Blood 2 (iz 1998). Sjecam se da sam se vise bio ucrvo kace kraj kace kraj
     
  14. 3125

    3125 Komšija

    Nije cemu, ne moze se ni porediti sa prvim dijelom
     
  15. ming

    ming Veteran foruma

    Upravo, ne znas ko je vise uprskao level design ili koristeni build lithtech enginea.
     
  16. lolak

    lolak Aktivista

    Last edited: Aug 26, 2017
  17. Neso

    Neso Komšija

    Nikad mi nece biti jasno zasto nisu nastavili ovo remek djelo.
     
  18. lolak

    lolak Aktivista

    Pa vjerovatno zbog ogromne love od Steama.. plus Gabe je cudan lik plus, ima tu nesto cudno kod ovih legendarnih fps kreatora, gdje se pri izradi nastavaka dobrih igara valjda stvori neki pritisak i naprave nerealna ocekivanja od novih izdanja, sto onda dovodi do dugih ciklusa razvoja ili otkazivanja.. ili Daikatane :)
     
  19. zoi

    zoi Veteran foruma

    Meni je recimo više žao što su otkazali The Crossing jer se u to vrijeme igra činila kao pravo osvježenje. Ako se iko toga i sjeća :)
     
  20. Esh

    Esh HWB