Half-Life 2: Episode Two

Discussion in 'Igre i konzole' started by GW, Jun 30, 2006.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Trebalo je ovako odavno za sve naslove. :D
     
  2. Aldiin

    Aldiin Overclocker



    Samo se sjeti toga :D
     
  3. Neso

    Neso Komšija

    Sjede na pobjednickom tiketu lutrije sa nastavkom serijala. Sta se njima desilo il' se desava u Valve pa je sve to stagnirano, to samo oni znaju. Bilo bi super vidjeti trecu epizodu i zavrsit pricu.
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Pa ne možeš reći da je baš stagniralo - nikad veću lovu nisu obrtali zahvaljujući Steamu, Dota 2 ide ok..
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ne moraju vise nikad nijednu igru napraviti.
     
  6. Esh

    Esh HWB

    E, to je problem, malo više ta motivacija, jer ne zavise više od prodaje novih naslova, a zbog stare slave i legacya neće baš da izbace bilo šta..
     
  7. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Bas gledam jucer na level 1 techs u vezi ove teme, ima i ono da se boji Valve napraviti treci dio. Rizik je prevelik da od same igre nece profitirati koliko bi mogli izgubiti u slucaju da ne ispune ocekivanja tolikog hipa. Sjetite se zadnjeg Duke Nukem, fail teski, pa i Diablo 3 nije ni blizu ispunio ocekivanja, kao ni Mass effect 3. Mada bi novi multiplayer sa HL bio pun pogodak, kada se sjetim koliko sati sam ostavio na toj igri, pff.
     
  8. aeRo

    aeRo Komšija

    Ma ljudi cuvaju asa u rukavu za neko drugo vrijeme, kad izmuzu ove trenutne cash-cowse... Kakvim god da naprave treci dio ostvarice sigurno ogromne profite, ako nista na ime brenda, ko sto i svi rade danas...
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa ako imaju zanimljivu priču, najnoviji engine sa starim gameplayom i ne mogu fulat.
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Puno je godina proslo od zadnjeg nastavka.. dodjose generacije i generacije sto nisu igrale ni originalni HL pa im to nista ne znaci..
     
  11. Neso

    Neso Komšija

    Ja sam mislio na stagnaciju sa HL serijalom. Ja ipak mislim da je tu bilo i nekih licnih problema u timu ili nesto takve prirode. Po meni, nikakav Steam i nikakva Dota ne moze da opravda zaledenje ovakvog remek djela.
     
  12. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Po meni je i bolje što nikad nisu izbacili nastavak. Ovako je završeno bez da je serijal uništen, kao što je 70% developera uradilo svojim igrama samo da bi pare uzeli.
     
  13. xman

    xman Komšija

    HL serijal ima status legende,a ne znam kakvi da su majstori ne mogu opravdati hype nastao iscekivanjem nastavka. Narocito ne prateci consumer friendly trendove koji su neminovni kada je profit u pitanju.
     
  14. Esh

    Esh HWB

  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ostarili smo a nisu napravili novi HL... Jedina igra iz mladosti ciji nastavak jos uvijek iscekujem.
     
    SpookyMoO likes this.
  16. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    DukeNukem je tako izasao a bolje da nije.

    Sent from my Mate10pro using TapatalkPro
     
    Esh likes this.
  17. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Isti sam ti.A nacekacemo se i cisto sumnjam da ce od toga ikada ista biti na zalost

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
     
  18. Neso

    Neso Komšija

    Kad bi najavili novi Half Life, odveo bih zenu u Capital Grille na veceru, uz bocu Lafite Rothschild-a 1982...
     
  19. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Kad se sjetim samo gravity gun-a :) kako sam s njim pomjerao kutije hahaha :D
     
  20. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Najdraze mi je bilo one zombije sa radijatorom napucati u glavusu ili sa onom kruznom pilom kad im glavu otkines Ja nedavno instalirao i sve ponovo igrao po ko zna koji put

    Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk