Hitman serijal

Discussion in 'Igre i konzole' started by AhmeT, May 16, 2004.

  1. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ma ja, ovo je food channel pa pričamo o medenjacima i biskvitima. Ionako ti se ne bi svidjela, nije ti neki gubitak.
     
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    23:25 vakat ti je spavat :D
     
  3. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Ni meni se nije mogla pokrenuti, ali kad sam skinuo "drugu" igru, sa drugog servera, radilo je sve ok.
     
  4. rama

    rama Aktivista

    Nije loša, mada je prošli dio definitivno bolji. Kamuflaža i uzimanje odjeće je odron teški.
     
  5. aeRo

    aeRo Komšija

    Znaci prije promjene nekih komponenti i rusenja sistema sam imao instaliranu igru i bez problema je igrao.. Sad ponovo instaliram i nemam zvuka u igri ali nikako, vidio sam da neki imaju u meniju ali nemaju u igri, e ja nemam nikako.. Probao sam sa onom fintom postavljanja speakeran a stereo, smanjivanja kvalitete zvuka ali nista.. Zna li neko jos rjesenje?
     
  6. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ja za ovo nemam vise osjecaja, ja moram masakr napraviti nema druge, sunjati se ne znam

    Sent from my Brain using Tapatalk
     
  7. Piroman

    Piroman Komšija

    Hehe, same here. U početku se lafo i probam kamuflirati i preći sve na 'stealth' način, ali ne traje dugo dok me ne otkriju pa me zaganjaju i oni što sam ih navodno već prošao, tako da sam gotovo svaku misiju počinjao kao pravi ubica a završavao kao manijak ubijajući sve što se kreće i svakoga koji me krivo pogleda ili mi se jednostavno ne đasvi. Očito i (pre)dugo igranje BF-a ima tu svoj udio. :mrgreen:

    Tapatalked
     
  8. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Ne znam, meni dok sam je igrao puno teže bih preživljavao u otvorenim okršajima. Lakše se bilo prikriven provući...
     
  9. jeretik

    jeretik Komšija

    Poteška je igra svakako. Ja mislim da su oni tu nakamarali svašta neselektivno, pa kako ko :D
     
  10. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

    Eh iz tog razloga sam ja restartovo misije više puta :D, znači ne mogu je igrat ko Max Payne. Na momente se ispoštujem, porokam par likova, al u suštini ako "nanijetim" da igram stealth, moram tako završiti misiju. Restart za restartom :D Razmazile su nas ove novije igre, nije to ko prije pa nam je teško
     
  11. joyjoy

    joyjoy Aktivista

    H I T N O !!!!

    Hitman: Absolution , sestrić počeo igrati na mom PCu , znači preko Steam Offline , igrao par sati i (12% prešao) ali ponovo uđe u igru i nemože nastaviti (Continiu..) nego samo New Game !
    Kako nastaviti od last saved ? Molim za pomoć ....iz..zdiiioo SAM !¨

    ??????

    Hvala unaprijed.
     
  12. joyjoy

    joyjoy Aktivista

    Samo na moj account radi saved games!! Iako sam i njegov account podesio da bude administrator!
    čudno

    happy end.....
     
  13. dmr

    dmr Veteran foruma

    Masa igara smjesta save games pod acc name, pa logicno da ce raditi na onom acc na kome je zapoceta igra :)
     
  14. neko

    neko Aktivista

    Ja sam znao jednu misiju po 40 puta restartovati, sve dok je ne pređem onako kako ja hoću. a onu misiju kad nađem sniper sam igrao sigurno stotinjak puta. Više igru ne mogu ni smisliti. :D
     
  15. aeRo

    aeRo Komšija

    Hitman odlican, nek prica ko sta hoce.
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Valja li ovaj Hitman: Absolution ? Presao prvi level ground floor i meni bezveze. AI je lejm. Ne vidim nikakav napredak naspram prvih dijelova. Igram na težini: PURIST, sve na off. Grafika nije cemu a ova tenis loptica kao za fudbala:

    [​IMG]

    Da li da brisem i probam maxpejna ili vrijedi dalje igrati ?
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  18. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Dobar je Hitman Absolution, jedna od rijetkih igri koje sam prekucao do kraja, i Max pejna neki dan predjoh isto dobar.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Ok, mišljenja su podjeljena pa cu probati dalje. NEsto m ise igra za mozganje. Hitmena sam volio i slobodne siroke mape. Ako ima kakva preporuka za mozgalicu slinog gameplaya, recite. Ne igram SP igre godinama pa nisam u toku.
     
  20. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Kakav je Hitman 2, je li ko probao?