Hitman serijal

Discussion in 'Igre i konzole' started by AhmeT, May 16, 2004.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    Probao PC verziju i konacno bolje optimizirana igra i koliko sam do sada vidio oslanja se uglavnom na graficku karticu i zakuca je na 100%. Vjerovatno sada trebamo sacekati drivere za ATI namjenjene bas ovoj igri kao sto je i nvidia nedavno izdala.
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Jos nekih komentara od igraca? Nije valjda da svi jos uvijek "prelaze"?:D
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    Meni je super igra, al mene ne treba uzimat ko relevantnog za cijeli serijal jer nijedan do sada nisam odigro do kraja. Uvijek nesto pocnem i dosadi al ovaj sada mi super :D Grafika je odlicna, koje odusevljenje sam imo nakon PS3 verzije. A kakvo prelazenje tako brzo, to se cejfi, ovakvih igara je vrlo malo :D
     
  4. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Probao. Bezveze. Ne da mi se naširoko pisati. Prešao sam sve od drugog dijela pa do ove sada nesreće. Ukratno, nije to to.
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nije bas kao prosli Hitmani, nije u istom duhu, ali je meni igra jako dobra, preporuka u svakom slucaju :)
     
  6. PackardBell

    PackardBell Aktivista

    Forumi ti isprali mozak.
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Odigrao sam sad par sati u cugu, meni je odlicna igra. Ko voli stealth, ima dosta nacina da se odigra misija, nije linearno kako neko ovdje rece. Mozes ih i pobiti sve, ali nije to to, uglavnom ima opcija kome je do napucavanja. Malo vuce i na novije Splinter Cell igre, kroz cutscenes je ubaceno dosta akcije i igra ima filmski osjecaj.
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    Meni igra kombinacija max payne-a i hitman-a, al u najboljem smislu.
     
  9. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Naročito sa misijom gdje napraviš par koraka pravo, skreneš na lijevo deset koraka, ubiješ policajca i postaviš bombu.

    To je sva misija. Ja ne mogu vjerovati da nešto takvo može biti misija.
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    jep ima smijesno kratkih misija ali ima i pravo dugih. Al poslije AC3 i onih levela u pocetku igre i svako malo ucitavanje ovo je napredak po tom pitanju :)
     
  11. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Tek sam počeo igrati, ali nije valjda kroz cijelu igru razlika samo u dužini misija. lol

    :lol:
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pricao sam za AC3 (assassins creed 3) :D A u HA i poslije ima kratkih misija, tipa odes krojacu po odijelo obuces i izadjes :D

    EDIT: Zavrsih igru. Meni legla pravo, cak mi i prica bila zanimljiva, prvi puta da odgledam sve filmice vezane za pricu :D. Samo mogla je biti malo duza.
     
  13. z1xter_BIH

    z1xter_BIH Aktivista

    Igra mi se svidjela,iskreno dugo sam isčekivao da izadje ovaj nastavak,iako nisam igrao niti ijedan protekli Hitman.Zaista vrijedi svake provedene minute,po meni jedna od najboljih PC naslove za ovu godinu,sada,kako čiji okus...A sada je Far Cry 3,iščekujemo ga svi lagano,gledajući sistemske zahtjeve,koji su zaista nevjerovatni,nadam se da ću makar moći pristojno da igram,bez proklinjanja što nemam bolju kantu....
     
  14. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    E zar je još ko igra, zar ovako "dug" naslov nisu svi prekucali?
     
  15. Pasha

    Pasha Komšija

    Ok je igra. Više liči Splinter Cell, nego na Hitman, ali je igrivo.

    Samo smiješni su ovi achievement-i za X360. Evo igram Halo 4 od kako je izašao i na Hitman-u imam više za jedan dan, nego na Halo 4 za 20 dana. Doduše za Halo su ozbiljniji, te dižu igru na drugi nivo.
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Da li je neko imao problema sa igrom? Meni neće ni da je pokrene. Pobao sam sve keksiće od skidre, ali neće pa neće. Kad pokušam igru pokrenut, samo izbaci da ne može i to je to.
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    moras imat steam instaliran.
     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Iman ga.
     
  19. Esh

    Esh HWB

    Nije bas diskusija za javnu temu..
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa neće mi igra, niko ništa ilegalno ne spominje.