Hitman serijal

Discussion in 'Igre i konzole' started by AhmeT, May 16, 2004.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Zato sto koliko znam, online portali jos nemaju pravo pustiti recenzije.
     
  2. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Na Wiki piše datum izlaska 20 novembar, ali i januar 24. 2013, znači u vezi ove igre me jedino plaši to što ću jedva dočekati do januara da je zaigram.

    P.S. Igra izgleda ljepše nego ikad.
     
  3. AhmeT

    AhmeT Overclocker

  4. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Ja sam govorio o Enisovom postu iznad mog.
    Ja sam recenzije prestao čitati kada su ih djeca počela pisati. Halibut i yt su najbolja stvar od početka interneta.
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    Tema je o Hitmanu, ne PC vs Konzole. Manite se jalove rasprave.
     
  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  7. dino73n

    dino73n Veteran foruma




    eto upravo tako kao sto si pokusao ispod al nekad ne prihvati od prve,samo ostavis post i samo nadodje
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  8. zoi

    zoi Veteran foruma

    Kada postavljate link, na share kad odete, stavite long link, jer kod na forumu ne radi sa kratkim linkom ;)
     
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    Vako :)


    Probo na PS3 i grafika cudna skroz, pojacali hdr do bola.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  10. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    C/P sa jednog drugog foruma...
    Evo nastavka. Opet hijackano sa drugog foruma :)

     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    Dakle PC Gamer recenzent i nije neki levat :p
     
  12. PackardBell

    PackardBell Aktivista

    To je zato jer sada igre moraju biti takve. Sve su kao jaje jajetu. Ne može se više napravit nešto tipa na fazon starog Hitmana, to više niko ne bi igrao. Danas igra mora biti napravljena da je balo od deset godina može završit i da ima dovoljno krvi sa jeftinom akcijom i za čviljavog amera. Stvarno nisam naletio na igru u zadnje dvije godine, pa i u ovoj generaciji da me zaista oduševila, možda par 2d platformera.
     
  13. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    I zaključak...

    Više se ne radujem igri onako kako sam prije dva-tri mjeseca. :(
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Sreca jos pa isti "igrac" nije platio tu igru, je l' tako?
     
  15. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    Ne bih ti to znao odgovoriti. Ovo je C/P sa jednog foruma što je lik postao što je njemu neko poslao ili nešto, nisam ni siguran. Mislio sam da bi bilo lijepo vidjeti nečije mišljenje bez da se odmah skače na on je ovo on je ono. :)
    Što se mene tiče, male su šanse da ću ovo i zaigrati uopšte. Nekako je mogu uporediti sa Splinter Cellom 5. Tamo sam i progutao i igra (Conv.) mi je i na kraju i legla jer je kao cijelina funkcionisala. Nije imala nekih većih grešaka i nekih većih zamjerki (dobro, bilo je debilnih stvari je ali sama igra nije bila kriza). Sa druge strane Hitman mi se, kako više i više čitam, čini kao sve gora i gora igra. Ne samo da je loš nastavak Hitmana nego je loša igra uopće.
    Za one koje zanima, GMG nudi popust sa kojim igra izađe na haman pa 30$, barem tako ja negdje pročitah.
     
  16. Pasha

    Pasha Komšija

    Frajer na početku posta povlači neke pozitivne stvari koje je napisao. To je baš smiješno. Pa mu smeta što se mora igrati sa osiguračima od lifta, jer je prije pobogu mogao ići liftom. Onda mu je truba što moraš improvizirati, tj. što nemaš odabir oružja prije misije, te brifing scene. Nije li valjda logično da ako ga njegovi ganjaju da nema baš veliki izbor/dostupnost oružja, odnosno ''brifing scena'' kao prije ?

    Strašno.
     
  17. PackardBell

    PackardBell Aktivista

    Eto kako moze jedan post od nekog lika sa foruma utjecat na nekog.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator



    Tamam da napisem da cekam TotalHalibut review.. kad.. vani je..

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  19. Esh

    Esh HWB

  20. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Svakog treba pustit da dobije utisak na osnovu igranja same igre, a ne na osnovu nečijeg mišljenja, nekome kome se nije svidjela...

    edit: Pregledao sam i video recenziju, i igra izgleda fenomenalno, svaki kutak u kojem leže nove mogućnosti... Ne zna svako to igrati.