Homeland

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by XTRage, Sep 28, 2012.

  1. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    http://www.imdb.com/title/tt1796960/

    [​IMG]

    Pogledao prvu sezonu u dva dana :mrgreen: da vidim taj hajp i Emije, spominjana je i u temi "koje serije pratite".

    Dobra nema sta, luda premisa i standardno stereotipisanje ali barem se prikazuju obje strane medalje za razliku od 95% NCIS-ova i JAG-ova ovoga svijeta.

    Druga sezona u nedjelju pocinje.
     
  2. PackardBell

    PackardBell Aktivista

    Odlicna prva sezona, vrhunska gluma. Na pocetku se cini tipicno americko preseravanje na racun terorizma i islama, ali kasnije se situacija popravi. Serija mi je legla iako mi tematika ne lezi.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2
     
  3. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Koliko ce ova serija imati sezona, ima li kakve najave?

    Meni je jos ostala zadnja epizoda druge sezone (dvanaesta), ali mi je nakako prica skoro pa privedena kraju, ne znam sta bi se jos krucijalno moglo desiti.
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Truba ova druga sezona. U planu je treca i to se odmah vidi. Pet epizoda u drugoj sezoni je proslo a da se nista nije desilo.
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Cim izbacis pretjerani faktor "drame" iz tv serije, jasno je da ne moze dugo trajati :)
     
  6. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Kao sto napisah u drugoj temi, procitao prosle sedmice sve sta ce se desiti u finalu, steta :D
    Ali kako su zavrsili ima sad da navuku na 5-6 sezona.
     
  7. Decerto

    Decerto Komšija

    Jedna od najboljih serija,ever,10/10. :D
     
  8. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Krenuo je i ja gledati tu sam negdje na 5. epizode S01. Izgleda obećavajuće.

    Najjača scena mislim da je bilo u 2. epizodi kad lik ode u garažu sad kontam šta će tamo kad pruži serdžadu i počne klanjati sabah :D
     
  9. Decerto

    Decerto Komšija

    Jel go gledao do pete sezone ? Evo vec izaslo 5 epizoda,isto sam narkoman cekam da izadje i odmah je pogledam i onda se grizem dvije sedmice :D
     
  10. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ja sam prestao gledati kad su ga objesili. Poslije mi nema smisla.
     
  11. Decerto

    Decerto Komšija

    Jarane i meni je bio bummer al gledaj dalje,serija je top,garantujem ti da neces zazalit :D . Quinn mrcina :D
     
  12. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Hajde poslusat cu te samo je problem sto vec heftu i vise surfam na dial up brzini od 32kbps i cekam adsl da mi spoje pa da sta sagledam ko čovjek :D