HWB anketa: Kupovina novih komponenti

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Feb 4, 2009.

  1. Esh

    Esh HWB

    S obzirom na globalne ekonomske probleme, recesiju i gubitak radnih mjesta (sto se i kod nas pocinje osjecati), evo i jedno pitanje s tom tematikom:

    Glasanje preko http://www.hardwarebase.net.
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Svakako. Kad nema para, ne moze biti ni krize. :D
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    OCZ Vendetu2, napajanje, grafu. To je cilj za naredna 3 mjeseca :D
     
  4. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ja bih odmah WD HDD 640gb al valja mi cekat povoljniji trenutak al u ta tri mjeseca kupicu ga sigurno :D
     
  5. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Odgovorih NE, jer sam hvala Bogu podmiren za sada - nemam nista u planu za kupovinu. Doduse kad malo razmislim, mozda bi neki dobar eksterni disk valjao... :)

    Btw zasto je anketa u infinitivu :mrgreen: planirati kupovati :D
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Fixed.
     
  7. kAcA

    kAcA Aktivista

    Da, Accelero S1
     
  8. Hansel

    Hansel Komšija

    Da, ja uskoro uzimam novi komp iako sam i ovaj što sad imam (4200+, 8800gts, 2gb) sastavio prije manje od pola godine. Ali eto, ispale me neke kombinacije. Ma ko se odlučio za neki upgrade on će isti odraditi bez obzira na stanje odnosno na tu neku krizu.
     
  9. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Po pitanju MUST HAVE prvo idu heroinaši a odmah iza su harwareaši pa tek onda alkoholicari i obicni bolesnici :mrgreen:
     
  10. Mujka

    Mujka Komšija

    nista ne planiram uzimat posto je sve vec uzeto al
    dje ta kriza kafici idalje puni
     
  11. pac

    pac Komšija

    Kafici ce stalno biti puni pogotovo kad bude ljepo. A ja aBd ovih dana uzmem kakav 22".
     
  12. JVC

    JVC Overclocker

    A ti po kaficima cuclaju jednu kafu po pet sati, i jos kukaju kako im nevalja drzava i sl. :D
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  14. artemis

    artemis Komšija

    Stedi se, evo jedem vrilicu :mrgreen: Inace nemam nekih planova, sve podmirio.Jedino kakav hard, prostora nikad dosta.Ali i to je "sitno", nista skuplje ne planiram uzimati.
     
  15. X-Factor

    X-Factor Komšija

    U planu Phenom II 920, CM HAF 932, jos 4 GB DDR2 1066, 2xRadeon 4830 (mozda i neka druga kombinacija od dva 40nm Radeona :D) i onda je konfa kompletna :D
     
  16. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Ne, hvala jedino kakav hard disk ako se nadje povoljan i dobar :D
    Btw da nisi ovdje postavio anketu ne bi ni skontao :D
     
  17. frenki_23

    frenki_23 Aktivista

    Ti cesto nove komponente. Ima se moze se. ha?
    koju grafu namjeravas uzimati?
     
  18. JVC

    JVC Overclocker

    Ja vala necu nista, toliko sam se nakupovao prosle godine da je stvarno vise red da se malo smirim
     
  19. zoi

    zoi Veteran foruma

    zasto kupovati kad je tu HWB nagradna igra? :lol: :lol: :lol:

    Planiram kupiti grafu,ako se sta para skucka,to je sve.Mada ni to nije sigurno :)
     
  20. GameXstream

    GameXstream Aktivista

    Ja samo još planiram,naravno ako se mogne T200HD i to bilo to!Zasad sam sa komponentama koje su mi u centralnoj prezadovoljan!