HWB Battlefield 3 server Vol. 2.0

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Sep 24, 2012.

  1. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Meni je OK ping prema ovim Dijabolama :D :)
     
  2. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ja cu poslije prvog preko paypala uplatit pa ako hoce neko na racun da uplati pa cu tamo 5 6 sve skupa

    Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Hajde tebi cemo uplatiti.

    I koji server uzimamo ?
     
  4. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Moje misljenje je da idemo na jeftinu opciju. Izgleda da nemamo problema sa latencijom.
    Znaci diabolicu frankfurtu. Ako ima neko nekih drugih misljenja, nek izvoli.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Ok, neka bude tako. Uzet cemo poslije prvog, uplatiti ostatak na bhd racun a on neka podijeli na PP broj racuna.
     
  6. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Aha znaci cekamo platu :D Meni je bila juce heheh.
    Mislim imamo vec vise od pola. Kad bi jos par ljudi uplatilo, mogli bi smo uzeti prije vikenda.
     
  7. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    De nek me eto neko posalje racun da uplatim
     
  8. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Slažete li se da meni uplatite a ja ću tu sumu frknit zeli na paypal??

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
     
  9. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Evo upravio mi se brat ponudio da mi to zavrsi jer on ima paypal da sad ne dangubim po bankama.De mi onda dajte zelin racun da mu to proslijedim.
     
  10. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

  11. bhd

    bhd Veteran foruma

    Meni je svejedno kome ce se, ja mogu u sub uplatit na paypal sve sto mi se do petka prebaci na racun svi koji zele da preko mene uplate pp za info ili colinsu
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    bhd se ponudio pa eto sad', kako god.

    Inace ako smo vec dogovorili prvo iznajmljivanje, da vidimo onda kako ce server izgledati.. npr:

    - Dilej od 1 minute izmedju spawna vozila. Instant spawn je dobar na AK ali je iritirajuce na ostalim mapama kada skines Viper/HAVOC i eto ga odmah nazad.
    - Mape: CB, Firestorm, Kharg, Canals, Crossing.. za ostale licno nisam osim Omana ali je on B2K pa necemo
    - Ne znam kakav je control panel servera ali ako moze da se stavi da je nemoguce preci u naredni tim kada slabijem timu ostane manje od 100 tiketa
    - Autobalans neka bude instant. Ne da prodje minuta sa 3-4 igraca manje u timu
    - Server sa 800 tiketa
    - Čitere banovati i ako naletite na sumnjivog lika, probajte snimiti video da skontamo da li ga udaljiti da se ne vraca
     
  13. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Slazem se sa delay, poceti sa 45 sekundi pa viditi kako utice na igru.
    Mozda ima plugin koji moze kontrolisat delay po vrsti vozila. Mislim da je ok da je respawn tenkova i dzipova poprlicno kratak, jer im jos uvijek treba vremena da dodju na poziciju.

    U samom CP servera mozes samo mape podesavat i glavne parametere, za sve ostalo ti trebaju plugini kroz procon ili slicno.

    800 ticketa definitivno.

    Mrzim auto balance, opet, ako postoji plugin koji balansira squadove mjesto igraca, to mi je daleko bolja opcija.

    Citeri lete van kako god okrenes. Sad sta je cheater. Mislim da "ne mogu ubiti covjeka, pucam mu u ledja" bla bla nije cheat. Svi znamo sta je cheat. Konstantni headshotovi, nadnormalan KDR, itd. Wallhack nije lako za otkriti. Iako ste platili za server, ne mora znaciti da ce te moci izbacivati koga hocete. Ako zelimo zdrav i pun server, zna se sta admin treba da radi.

    Ako hocemo ingame admin, i tako te stvari, izgleda da cemo morati imati procon upaljen konstantno. Mogu ja na mojoj masini drzati upaljen kao server jer je konstantno upaljena i na dobroj konekciji.

    http://phogue.net/procon-frostbite/
     
  14. bhd

    bhd Veteran foruma

    JA sam za 1000 ticketa i mislim da ce se svi sloziti samnom :)
    dodjem, odigram 3-4 mape dosta :)

    Dodatak Rotacija mapa neka bude 1 mapa, pa na kojoj strani se potrefimo, bez promjene strana, nego ide slijedeca mapa.
     
  15. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Evo sad htio da platimo kad nema opcije placanja KM-ovima. Jedino dolari euri itd,sta sad da uplatim. Vise ne znam ni sta smo se dogovorili,jel po cenera KM-ova ili eura?
     
  16. bhd

    bhd Veteran foruma


    Sve KM mozete meni poslat na racun, ja cu poslat sa svojom uplatom putem paypala.
     
  17. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    nema potrebe onda da uplate idu na dvije strane. vidim da su vec neki krenuli tebi da uplate, pa neka ide sve na tebe. Mislio sam da se jos niste odlucili kome cete uplatiti :) znaci svi koji nemaju paypal, neka uplate bhd-u, a on ce to preko paypal-a proslijediti zeli. za broj racuna i ostale podatke, cujete se sa bhd-om na pp :)
     
  18. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ma koliko ko moze ebi ga. neces sad 2KM platiti :D mislim da bi trebalo da to bude minimalno cenera. ja sam ovaj put dao 7E :D
     
  19. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    7€ znaci.Nije bed. Evo ide.
     
  20. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    haha vidi ga, ne moras ti koliko i ja :p smijes ti i vise :smt003 :smt003 :smt007 nece se niko od prisutnih pobuniti :smt006