HWB Battlefield 3 server Vol. 2.0

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Sep 24, 2012.

  1. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    sta je to dino, jos ti taj KD ratio crvene boje na tom sigu :p :mrgreen:
     
  2. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Bit ce crven jos dugo.Tek tamo nekad kad se bude igrao BF5 mogu ocekivati bolje.

    Prvo i osnovno tanak sam igrac bez iskustva a drugo nemam mira kad igram,(zena djeca porodica pas :) ) a jos najgore od svega dok ja docekam da poigram u miru(kad uspavam djecu i zenu ) to je tamo nekad oko 11.30h - 00.00h vec nemam ni snage i refleksi oslabe. Prije par dana sam malo odigrao po dani sam u kuci ( produzio si pauzu na poslu :) ) i odmah dosta bolje.
     
  3. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ovako, otvaramo fond za uplatu buducih mjeseci HWB servera koji ce nositi ime koje odlucimo :p Vec svi znamo koje ce se otprilike mape koristiti, i vec ce uci neka pravila koja cemo vjerovatno preuzet od nekih konkretnih kvalitetnih servera. Otvara se pitanje koliko mi to finansijski mozemo podnijeti. Server kosta tacno 41euro. Sto i nije toliko puno ako cemo svi dati po 5-10 a ko moze i vishe.... bilo bi fino da taj server opstane kao sto dosta drugih servera opstaje. Mozemo traziti sponzora, al kao i sve u nasoj drzavi to tesko ide..
    Uglavnom volio bi da zela dosad napise ko je dao, i da se stupase svi na spisak koji mozemo dopisivati ko moze koliko da mjesecno. Nemojte obecavat ako ne mozete.
    Prvi ja mogu svaki mjesec odvojiti 5 eura 1/8 od cjene servera.Da napomenem da smo prvi mjesec skoro skupili para i mislim da ce nam ostati nekih 10 eura nakon sto forza i ja uplatimo 10€.

    1. [HWB]pepeljara mjesecno 5€ (nekad 10..ovisi)
    2.
    3.
    4.
    5.


    molim samo da se dopisujete na ovaj spisak i samo njega quotate ukoliko mozete uplacivat. Svi koji su u sarajevu mogu meni licno dati ili uplatiti na moj racun, pa cu ja uplacivat na paypal 1 mjesecno radi provizije.
    Toliko
     
  4. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Eto imate za jedan mjesec.
     
  6. bhd

    bhd Veteran foruma

    E raja, ko hoce da uplati na moj pa da skupa u subotu uplatim, pm za info gdje i kako uplatit.. znaci min je 10ener
     
  7. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

  8. Sena

    Sena Veteran foruma

    Nije valjda propalo sve sto smo platili?
     
  9. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Nije nista propalo, sad sam pricao sa paypalom, mora account postojat duze vrijeme da bi mogao praviti vece transakcije.
    Mamu im, to nigdje ne pise.


    Nista opet na moj account nek ide.
    Mozete koristiti sljedeci link za uplatu : https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?c ... PLVVVJ8WWY
     
  10. Sena

    Sena Veteran foruma

    I sta sada?
    U mene acc ima preko stotinu transakcija i slao sam vece pare, pa ako ne mognes da rjesis, prebaci meni pa cu ja da zakupim server.
     
  11. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma ok je ima zela.isto pa ce on zavrsiti sa svojim samo je to od paYPala bezezez JER sam i ja kad sam otvorio izvrsio.odmah uplatu.... Nije bilo problema al ajd. Elem Zela.pitanje.hocemol ti uplatit na ovaj hwb.pa ti poslije sebi prebaci nek bude.on zvanicni.za hwb server paypal.

    Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
     
  12. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Najjjjjjjjjs...
     
  14. Juka

    Juka Komšija

    Sjecas li se onog prezentacionog teksta za platoon, znam da si mi negdje slao eng varijantu!!!

    Sjecam se ali ne znam gdje sam ti ga cusno. Jel bilo na FB ili na Skype.
     
  15. bhd

    bhd Veteran foruma

    Mashala
    Idemo dalje. Molim vas da se stupasite za donacije buducih mjeseci. Juka proslijedi spisak dalje
    Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Ko ce biti administratori ?
     
  17. Juka

    Juka Komšija

    u Map rotation se noshair canal dvaput ponavlja , tamo pod server info!!!
     
  18. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ma polako. Sredjujem

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
     
  19. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    jbt ako im je 50E velika uplata, kakva je onda uplata od 1500E i od 13E? koji govnari majko draga, ko da su iz bosne :D a ko je ovaj Crazy_Glista na serveru? ccccc ja nicka :lol:
     
  20. bhd

    bhd Veteran foruma

    Molba:

    Staviti u ime servera nesto sto privlaci narod - all big maps, etc... i ja sam za 1000 ticketa, prvenstveno zbog sebe a vjerujem da ce i ostali koji navece silje biti slozeni sa tim.

    Administratori, predlazem samo za donatore-i to ingame sa mogucnosti bana, kicka, sta vec ide neke light verzije :)