HWB-Genelec nagradna igra [FINALE 23 - 29. mart]

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Mar 23, 2009.

  1. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    [/quote]dogovoren biznis vec :) placas i cevape :smt003[/quote]

    Ma nek bude i pečenje, nije beg cicija. :mrgreen:

    Odosmo OT.
     
  2. apokalipso

    apokalipso Aktivista

    jest da sam svaki puta ucestvovao kao i sad ali sumnjam da cu dobiti, u svakom slucaju Gelenec BEST :smt003
     
  3. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    alaj i vi mozete spamati ccc :smt003 :lol:
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Ja sam ocekivao da ce neko zapjevat i staviti kakav YouTube clip sa "finaleee, ooo" :D
     
  5. Konjislav

    Konjislav Komšija

    Eh ja ovu nagradu cekam od pocetka nagradne igre. Nisam znao da ce biti Temjin, ali znao sam da ce biti kuciste.
     
  6. Moncho

    Moncho Komšija

    Iskreno ocekivao sam neku bjesnu kartu tipa gtx 285 za finale, nisam se nikako ni prijavljivao do sada. No, necu ni sada. Daleko vrijedniji bi bilo da su umjesto ovog 700 KM kucista ubacili vec pomenutu kartu ( naravno grafa je skuplja) ali eto.

    Sretno svima :)
     
  7. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Pa vidis , meni bi daleko vrijednije bilo ovo extra kuciste nego grafa :D. (imam smece kuciste trenutno)
     
  8. apdejt

    apdejt Overclocker

    Nemoguce je ugoditi svima neko hoce graf. neko kuciste neko monitor... Ja licno kada se kod nas birala glavna nagrada sam bio upravo za ovo kuciste jer je vrijedno glavne nagrade :wink: i to je koponenta koja ce nadziviti mnoge graficke u njemu.
     
  9. artemis

    artemis Komšija

    Jos kad bi kuciste moglo da folda... :mrgreen:
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Haha, jeste, bio bi jos dobar fol tipa dobijes ovo extra kuciste i ono otvoris, kad unutra GTX 295 SLI, Core i7 965, Intelovi SSD-ovi i slicno, ili u drugoj varijanti za one koji to vole "konkretnije", iz kutije kakav PB model izlazi :D
     
  11. pac

    pac Komšija

    Sad znamo koga cemo kriviti :lol:
     
  12. apdejt

    apdejt Overclocker

    Molimo dobitnika gospodina Grabar Vedrana da se javi na broj 035 251 110 i trazi Brano sto prije u vezi preuzimanja nagrade, posto je nedostupan trenutno a vozac je na lokaciji.
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Odgovore mozete slati jos tokom sutrasnjeg dana.
     
  14. sumeir

    sumeir Komšija

    Dali se danas mogu poslati rezultati i do kada jeli ima neko vrijeme,poslao odgovor na drugo tj učinilo mi se kao jedino pitanje :(.
     
  15. apdejt

    apdejt Overclocker

    sumeir, zar ti nisi dobio vec jednu nagradu ?
     
  16. sumeir

    sumeir Komšija

    Hvala na pitanju i nagradi.

    Da dobio sam,jedino ako ima pravilo da oni koji su već dobili nemaju pravo da učestvuju u narednim igrama to je drugo.
     
  17. apdejt

    apdejt Overclocker

    Mislim da je to vec na samom pocetku nekada bilo naznaceno
     
  18. sumeir

    sumeir Komšija

    Pošteno od vas...očito mi je taj detalj promakao .
     
  19. apdejt

    apdejt Overclocker

    Da ne bi bilo zabune:
     
  20. Esh

    Esh HWB

    Link: http://www.hardwarebase.net/novosti.php ... st_id=1294