HWB humanitarna akcija

Discussion in 'Generalna diskusija' started by selvin, Dec 10, 2011.

  1. Esh

    Esh HWB

    Ne bi bilo lose, ako bi se akcija jos uozbiljila, pa da se ode i korak dalje.
     
  2. GW

    GW Moderator

    JOš jedan računar je spreman. Mada ne ide nigdje dok smo zatrpani snijegom. :D
     
  3. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ima li kakvih slika sa tih predaja racunara, da i mi vidimo malo atmosferu :)

    Sent from my ZTE San Francisco using tapatalk
     
  4. Sena

    Sena Veteran foruma

    Evo i ja mogu pomoc, ali samo novcano, nazalost nemam nista viska sada.
     
  5. GW

    GW Moderator

    Ja vala nisam ništa slikao. Rekao sam kolegama koji su predavali računare da slikaju, ali nisu ni oni. Vidjeću ovaj sljedeći da uslikam.
     
  6. Sena

    Sena Veteran foruma

    Cega vam fali najvise? Imam nesh Kingmax memorije, DDR2, 4X1GB.
     
  7. KingT

    KingT Veteran foruma

    Fali im DDR1 memorije i jer su 99% masina stare platforme i takodjer HDD-ovi..
     
  8. Sena

    Sena Veteran foruma

    Uh, pokusat cu iskopat neki DDR1 ram, imam jedan Seagate HDD od 250GB, pa dok snijeg malo oslabi, jer i ja moram otici po HDD, nije kuci kod mene.
     
  9. Juka

    Juka Komšija

    imam jedan neotpakovan gamepad od ACME, pa ako je potreban dao bih ga na poklon za ovu akciju!!!
     
  10. GW

    GW Moderator

    Našao sam pogodnu osobu i za ovaj zadnji spremni pa ću mu ga dati za koji dan kad se još malo snijeg otopi.
     
  11. Qler

    Qler Veteran foruma

    Imam napojnu Codagen 450W i DVD rom... ako nekome treba da se dogovorimo da to preuzme...
     
  12. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    naravno, i moja napojna i dalje stoji za svaku humanitarnu akciju.
     
  13. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    imam maticnu neku gigabyte nforce4, ne sjecam se stara je to maticna, amd 3500+ 2.0 ghz, stock cooler, i 2 gb ddr400 ram memorije, neku napojnu od 400w i kuciste u ne najboljem stanju, znaci to sto sam naveo sve zajedno dodje, samo moram vremena izdvojiti i vidjeti da li radi, samo kome poslati? tu sam Biahc, Bosanski Petrovac
     
  14. selvin

    selvin Moderator

    Posto se dugo nisam javio, da kazem da sam sad za vikend uspio napravit zvuk na oba kompjutera, tako da su sad kompletni. Kod jednog sam to sredio preko frontpanela, kod drugog ubacio PCI zvucnu, jer kod obje maticne (iste su) izlazi nisu radili. Pa vjerovatno sljedeci vikend bi mogli kompjuteri otici u prave ruke.
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Koliko je do sada donirano racunara ?
     
  16. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ja mislim tri ???
     
  17. GW

    GW Moderator

    Ja sam dao 4 ili 5. Za koji dan još jedan.
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Fino.
     
  19. wolandina

    wolandina Novi član

    Zdravo,

    ja imam jedan ispravan CRT monitor, LG 17". Treba li?
     
  20. selvin

    selvin Moderator

    Odakle si?