HWB humanitarna akcija

Discussion in 'Generalna diskusija' started by selvin, Dec 10, 2011.

  1. Esh

    Esh HWB

    Super vijesti! Hajde da sredimo nesto slicno i za TK. Ekipa, javite Selvinu neke prijedloge.
     
  2. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Ja imam jednog kandidata za TK, ali sam trenutno u prezauzet bar jos 7 dana. Pa se nisam ni javio Selvinu.
     
  3. civil

    civil Aktivista

    Nisam upratio dokle se sa ovom akcijom i da li jos uvijek traje.Imam jedan ATA Maxtor disk od 80GB.Iskreno,pravio mi je neke probleme sa skljocanjem ali mislim da je ispravan i da se moze koristiti,dodatno provjerim.Ako se sta moze iskoristiti kome da se obratim,bolje nego da bacam.
     
  4. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    napisi odakle si,mozda ima neko od ovih blizu
    ili u najgorem slucaju,posalji postom @ selvin ili @GW,oni to sastavljaju
    posta kosta 2-5 KM i eto ga

    btw.koliko pratim temu,taj HDD bi odlicno dosao,jer bas HDD-ova nedostaje

    btw.
    SVAKA CAST MOMCI ZA AKCIJU,SVI SU ZASLUZNI,a mogu misliti kako se obraduju djeca kada dobiju racunar
     
  5. selvin

    selvin Moderator

    @Riddick, ne moras jos slati, da dzaba postarinu placas, mozda nece trebati.
     
  6. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Iskopao 256Mb DDR,HYNIX,PC 2700U,333Mhz,CL 2.5,ako zatreba zovite da ne bacam :D
     
  7. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Evo kod mene ima jos jedna ploca i Celeron 3.0, kolega Warlock s foruma donirao za akciju, sve 100% ispravno.
     
  8. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Imam i nov Genius crni mis,samo mu nije prikljucak USB.Ako bude trebalo da predam :wink:
     
  9. civil

    civil Aktivista

    Pošto je bilo upitno da li je disk ispravan malo sam provrtio HD tune i pokazao se OK.Ako jos nesto treba istestirati recite: :D

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  10. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Jos jedan racunar je isporucen danas, hvala Bogu, zaslugom naseg druga GWa :D
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Super. Ima li nekog progresa u TK?
     
  12. selvin

    selvin Moderator

    Stagniramo. Svakako sam bolestan ovih dana, pa i ne pokrecem nikakve incijative :)
     
  13. black

    black Komšija

    Mozel Pentium 4 531 3.0GHz LGA775?

    Sent from my GT-I5800 using Tapatalk
     
  14. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Moze jasta samo navedi lokaciju, za Tuzlu se javi Selvinu, za Sarajevo GW.
     
  15. GW

    GW Moderator

    Mislim da imam sve komponente za peti računar (tj. računar za kojeg imam monitor, tastaturu, miša, zvučnike i usb stik) pa mi više unutrašnjih komponenti ne treba. Čak mislim da ću završiti sa ovim petim jer sad samo dupliramo grafike, mrežne kartice i kablove.
     
  16. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Treba li onaj moj mis i 256Mb RAM-a ?
     
  17. GW

    GW Moderator

    Ne treba.
     
  18. GW

    GW Moderator

    Uzeo sam od Doga i civila ovu ploču, procesor i hdd. To bi trebao biti ovaj peti računar.
     
  19. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    svaka cast momci,ovo je za svaku pohvalu ,samo nastavite
     
  20. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ovako, posto bi neki od nas rado pomogli, slanje starog hardvera iz ino je skuplje nego sam hw, rado bih novcano pomogao, da se potrebni dijelovi uzmu s pika ili oglasa i sta vec ne.

    Sta bi isto bilo dobro, stranica sa opisom ovog poduhvata, po mogucnosti i na engleskom, sa paypal linkom, da mozemo siriti i dobrotvornim strancima, sta znas. Podjelis na facebooku / twitteru, nache se :)