Igra godine i zašto (samo lične preference)

Discussion in 'Igre i konzole' started by monK, Dec 13, 2006.

  1. bhd

    bhd Veteran foruma

    Battlefield 2 je igra


    sve ostalo su igrice :D
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma


    igrao sam heretic to je igra poput Dark Messiah of M&M.njegov tip je akcioni RPG shooter ali ne i obliviona :S ajd dobro nema veze svak ima svoje misljenje ;)

    @bht:ti si online freak :p

    meni je i dalje Heroes V najbolja.razlozi:
    -fenomenalan gameplay
    -zaraznost
    -solidna grafika
    meni vise i netreba
     
  3. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Ma haj je*o raspravu :) . nabo sto se toga tice Heroes V je odlicna igra samo meni brzo cijeli taj HOM&M brzo dosadi, neznam, vjerovatno zato sto je jednolicna... Al zato Company of Heroes me je stvarno pozitivno iznenadio od grafike do gameplay-a igra je na nivou.
     
  4. lifechooser

    lifechooser Aktivista

    NFS Carbon me je razocarao...cini mi se da se prelako prelazi sto i nije bas zanimljivo...a bas sam se bio lozio nakon Most Wanted-a koji mi je igra dobra do bola
     
  5. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Ja instalirao Carbon, odigrao par staza i nisam vise ni upalio. Jednostavno igra nema u sebi nista da te privuce sebi.
     
  6. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Meni takodje smece od PCa nije dozvolilo da probam sve igre koje sam htio al opet dosta stvari sam igro i nikako nisam zadovoljan sa ovom godinom...

    Oblivion sam igro... Ne puni al mi se dopao skroz... Meni je nekako bolji od Morrowinda jer sam nekako skroz kasno dobio Morrowind sa ekspanzijama pa mi nesto mrko bilo igrat...

    I isto tako sam tek ove godine (tj prosle :D) probo Half Life 2 te F.E.A.R i eto to su vjerovatno najbolje igre sto sam igro proslo godine... Ostalo me nista nije bas fasciniralo... Jedino mozda Warhammer ovaj novi... Dark Crusade... Danas sam ga tek dobio al eto znam da je prosle godine izasao i skroz mi se i to svidilo psto nisam dosad igro ovaj serijal...

    Company of Heroes sam isto cuo da je nafaljen i i to bi igro al naravno nije mi moglo... Isto kao i Medieval TW... Znaci bilo je tih par igara al uglavnom losa godina...

    I ako se ubrajaju ove browser igre tu je i Bitefight koji je ono doni omi pocetnu euforiju nekakvu koju sam bio osjetio kad sam poceo i OGame igrat (sad mi je vec bite dosadio).. A OGame i dalje igram...


    I ako se ubrajaju u igre sa malo "cudnijih " platformi, tj mobitela... Tu bi izdvojio par igara koje su mi se takodjer veoma dopale... Cak su mi neke bolje od vohi na PCu.. Brain Juice, Lumines Mobile, Magnetic Joe,Meteos, Naval Battle Platinum Sudoku, Zuma te vecina igara od Gamelofta su mi posluzile da ubijam dosadnu nekih 4 mjeseca... I sad se moze rec da mi je to primarna platforma za igranje... Ko sisa pc kad mozes na casu igrat potapanja brodova preko bluetootha.. :D

    I malo sam oduzio posto sad nepisem bas puno na ovom forumu... Al et nastojo sam se drzat ovog naslova teme :D:D


    P.S. da se osvrnem na carbon.. igra nije losa... mada je ono podosadna i nije bas nesto al ovaj malo poboljsani drift me drzo par sedmica i za ovom igro te vrijedi i nju spomenut... meni je bolja od Most Wanteda...
     
  7. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    CoD 2

    _______________________________________________________________

    Pa eto ne mogu reći da je najbolja igra jer nije, ne da mi se ništa igrati u single playeru, jednom multiplayer, uvijek multiplayer :) , najviše ga igram radi raje i klanu i zajebancije, prijavljeni smo na CB, trudimo se da budemo sve bolji na ljestvici i tako.....,iako mi je i on polahko dosadio....

    A od ostalih igara bih izdvojio GTA : Vice City, Mafia, NFS : Underground i legendarni Comanche 3 kojeg sam igrao i dan i noć kada sam dobio svoj prvi PC davne 1996 godine :)