Igre 2010

Discussion in 'Igre i konzole' started by Haker, Jan 21, 2010.

  1. Esh

    Esh HWB

    Napravi neku kvalitetnu temu u odgovarajucoj sekciji :)
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    stize nam izgleda EA-ova MMA marisana i za PC :)
     
  3. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ja sam ocekivao mnogo ali kad na gameplay videu vidis onakav ocaj od udaraca i kretanja boraca... :(
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Novi gameplay video Codemastersovog F1:

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=G7Lh379HVYk&feature=player_embedded#![/youtube]
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ovo će bit sranje. Juče kupio ovaj Ferrarijev nazovi simulator. Stvar nije loša ali ništa bolje od Rfactor F1 moda plus nedostatak set up-a. Inače liči na polu proizvod g25 nije mogla prepoznat požalim im se kažu da imaju problema s njim pa reko kad će rješenje problema i ne odgovaraju. Žabari, jedna staza i jedno auto pa opet useru:D
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Ma hajd, bit ce fun u multiplayeru, kao i GRID sto je. Nego brate nek ukinu ovaj piss-filter (il bar stave opciju On/OFF), kamo ljepota boja ala GT5 i sl.. Ne znam sto ce im ova furka sa zutilom.
     
  7. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Najavljen novi Ninja Gaiden 3 i reboot DMC . Vec se zale da je Dante kao neki emo kid :lol:
     
  8. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Minecraft izbjegavat u sirokom luku :S stvara ovisnost ko crack :lol:
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    F1 2010 preview:

    http://pc.ign.com/articles/109/1090603p1.html
     
  10. senad_986

    senad_986 Komšija

    Amnesia: The Dark Descent
    Horor avantura koja po strahu koji izaziva ide uz bok Silent Hillu i Condemnedu!
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  11. extibo

    extibo Komšija

    Nabavio sam je danas. Kad odigram, javim utiske.
     
  12. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Prvi komentari za F1 2010 :
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    ovo ce bit extra u MPu, a nakon gledanja onog crash videa bit ce zilion puta "pas mu mater" kad djecurlija opet pocnu namjerno da se udaraju :D

    al stvarno su mocno uradili osjecaj brzine:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  14. ColdFire

    ColdFire Overclocker

  15. Esh

    Esh HWB

    Na sta si mislio, Civ 5 recenziju? Ima posebna tema, cak i link za demo na Steamu ;)
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

  17. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Probao F1, katastrofa je blaga rijec, jebeni Ignition iz 97. je bolji, istina da je bilo na tastaturi ali je dubioza kako je glup gameplay.
    Probat cu sad sa gamepad-om ali ne moze ovdje pomoci ni G27...

    edit: obrisao je, gameplay, muzika, zvuk motora, meniji, sve nula bodova. Grafika 2/5.
     
  18. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Cemu onda ovako dobre kritike na netu? :S
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    meni je igra dobra skroz. AI je zeznut pravo, nema vise u cugu prestizanja 2-3 protivnika ala kod Formula u GRIDu, ovdje se dobro namucis da i sacuvas svoju poziciju a kamoli prestignes nekog.
    Mane dvije:
    loading traje vjecnost
    zvuk motora je iritirajuci, al to i nije bas mana jer je isti takav i kod prave formule :)
    Vuce se 35-45 fpsa na 1280x720 @ 2xAA, sve ultra, samo shadows na medium.. (ATI 4870).
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ovo sa videa je sranje žeđče. Ajd probaj na monitoru pa javi kako ide na većoj rezi.