Igre 2016

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Dec 9, 2015.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Bila je oko 790p :)
     
  2. somer

    somer Aktivista

    Re: RE: Re: Igre 2016

    Well... :D

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
     
  3. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Ja evo isprobao, ali ima laga u igri, 2 puta server disconneted, valjda optereceno. Reza mi je svakako 720p tako da mi to nije ni bilo bitno :)

    EDIT: nema visa laga, ide tecno, nema ni iznenadnih prekida, najavili su da su odradili neki manji update, izmedju ostalog spustili su prag za pozivanje titana, valjda se raja zalila, tek pred kraj partije ga uspijes aktivirati.

    Odigrao par sati, zarazan multiplayer prilicno, kad bi bila kakva ekipa bilo bi zabavno fakat.
    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Novi Deus Ex katastrofa, loša optimizacija, mikrotransakcije u SP i to vezano za save game, kada se krene iz početka moraš ponovo kupiti stvari.
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Zar ga nisu nešto nahvalili po ovim sajtovima ala IGN i to?
     
  7. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Gledam po komentarima na Steamu da nije bas sve kako kazu.
     
  8. somer

    somer Aktivista

    Ne zna raja ugasit 4xMSAA i Ambient Oclusion [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Dobra je igra, a mikrotransakcije ne moras uopste koristiti, nije igra dizajnirana oko njih

    Sent from my LG-H815 using Tapatalk
     
  10. Esh

    Esh HWB

  11. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    E u tom zezu čuči grm, ehm.

    Koristiti grafičku koja je ispod ranga GTX 970, R9 290, R9 390, GTX 1070 i jače i očekivati da možeš koristiti Ultra detalje + MSAA je čista neinformisanost korisnika. Čak i kartice ovog tipa kašljucaju na tim postavkama.

    Problem je što se svi veliki testovi rade sa iključenim AA i prikažu se neigrive vrijednosti za jeftinije grafičke kartice iako one sa isključenim AA mogu jako dobro po framerateu parirati skupljoj braći. To je ono što obični korisnici ne shvataju pa se žale kako je neka igra neigriva a koriste GTX 950, GTX 750, R7 270 i slične kartice (još sam ovo preuveličao).
     
  12. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    DX MD je novi Crysis gdje se i kartice od 1000KM pate na rezi preko 1080p. A i sami developeri su već izbacili patch sa komentarom da MXAA u ovoj igri ima ogroman udar na performanse.
     
  13. somer

    somer Aktivista

    Izasao je neki patch za PC.. jel ko čekiro ima li kakvih poboljšanna kod performansi?

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
     
  14. Reventon

    Reventon Veteran foruma

     
  15. vutra

    vutra Komšija

  16. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Mortal Kombat XL Enhanced Online za pc je free
     
  17. somer

    somer Aktivista

    Re: RE: Re: Igre 2016

    Free Open Beta koja traje 4 dana

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
     
  18. Qler

    Qler Veteran foruma

    Je li mozes free igrati samo 4 dana ili je free jos 4 dana? I gdje je to :)
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

  20. xman

    xman Komšija

    Novi deus ex ja mislim da ni novi Titan X ne moze gurat u 60 fps konstantno sa svim opcijama on,i x8 msaa :lol: Ja imam max 30,min 16 fps :lol:
    Sa msaa off minimalni fps 54.
    Lose optimizovana igra,fps skace gore dole cijelo vrijeme.