Igre 2016

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Dec 9, 2015.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne znam koliko je ovo tacno:

    All of BF4's major expansions are now free on PlayStation and Xbox. Coming later today on PC
     
  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Kad se sjetim da sam za BF4 Premium izvalio oko 70-80 eura...
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Ovo je klasični hajp pred BF1. To svi rade. BF3 je bio free.
     
  4. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Cheaters heaven, rip bf4.
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Zato rahatluk zvani konzola. No cheaters, only fun. :D
     
  6. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Kad bi uveli podrsku za misa i tastaturu Xbox bi bio idealan za BF :D

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Ima tu puno laga sve dok ne ponude podrsku za iskljucivanje vsync i ako uvedu M+K. Neke igre su bez uključenog vsync poput assetto corse.
     
  8. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Gledam sad Mafiu 3, naštancali gameplaya i trailera do zla boga. Razočarala me fizika auta, udariš nekog, kao da tenk voziš.. i vožnja je nekakva sama po sebi kao u watch dogsu, bezveze.. i ovo gledanje kroz zid je stvarno naah... nadam se da će priča izvuči nedostatke.
     
  9. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Je li igrao neko F1 2016 ?
    Vidim review-i su vrlo dobri, ali volio bih cuti ovako iz prve ruke prije nego sto izvalim 50 eura :D
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    ako je za PC probaj offline aktivaciju za 2$ pa ako ti se svidi kupi :)
     
  11. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Da budem iskren nemam pojma na sta mislis :D
    Pretpostavljam na ove lude ruse na plati.ru ?
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    ja ba :D Ne mora na plati.ru ima ih svuda :D
     
  13. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ma ne da mi se sa njima zajebavati, jos i na teamviewer ga moras pustiti koliko vidim.
    Steam refund-a ako se igralo manje od dva sata, sto je relativno malo vremena, na g2play je 40 eura ali onda nista od refunda.
    Ne bih inace cjepidlacio ali prosla dva nastavka su isto imala dobre review-e ali su bila poprilicno losa, pogotovo 2015.
    Ove godine je zasticen denuvom pa ne mozes ni probati ko covjek :D
     
  14. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ne vidim sta je problem sa tv-om, pa gledas sta covjek radi i krajnje su profesionalni. Pogotovo ako ne mislis igrati multiplayer, dobijes igru za 2$.
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    Assetto Corsa ima Red Pack DLC, 3 USD kosta, dobijes Ferrarijev F1 bolid. Ako hoces karijeru ganjaj f1 2016 (handling je manje-vise isti kao u F1 2015), a ako zelis sto realniji feeling F1 bolida i laserom skenirane staze onda uzmi ovaj DLC za AC.

    http://store.steampowered.com/app/493190/

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  16. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Re: RE: Re: Igre 2016

    Meni kupise prijatelji za rodjendan, ako si ljubitelj f1 obavezno stivo. Na odredjenim postavkama je fakat simulacija i svjetlosnim godinama ispred f12015. Ubacen je safety car, car development u karijeri, potrosnja guma se mora pratiti, AI konacno na vecim postavkama je poprilico pametan, agresivan.

    Sent from my LG G3 using tapatalk
     
  17. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Uzeh upravo steam code na amazonu za 40€, vidim i patch 1.5 je taman danas izisao.
    Vidjet cemo na sta lici :D
     
  18. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Apdejt nakon 4-4,5 sata igre, zaboravio na utakmicu jer sam se zaigrao :mrgreen:
    Nije lose uopste, vidi se da je F1 2015 baza igre ali ovo je dosta ispoliraniji proizvod.
    Karijera konacno ima nekog smisla, time attack sa realtime globalnim leaderboard-om je isto cool.

    Sa TC-om je gameplay manje-vise standardni za serijal, bez njega je tesko u pm, prakticno neigrivo sa gamepad-om.
    Cuvanje guma je isto tesko, gotovo uvijek moram jos jednom u boks ili se raspadne jedna.
    Steta sto nema vise classic mode-a kao u 2013.
     
  19. dmr

    dmr Veteran foruma

    i sve to za samo 80KM :D
     
  20. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Jbg, skup sport :D