Igre 2016

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Dec 9, 2015.

  1. aeRo

    aeRo Komšija

    Ja poceo jucer malo Firewatch. Ne pamtim kad sam zadnji put upalio nesto da odigram nit' imam ikakve motivacije ali ovo bi mi se cini moglo drzati paznju tih 6h koliko kampanja traje. Ako nista ambijent i grafika su prelijepi.
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Firewatch ne traje 6h, taman i da rastegnes. Ni blizu. To su developeri supljirali, igra je max 4h.
     
  4. igor.g

    igor.g Komšija

    70 dana predjes za 4 sata :mrgreen:
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Pogledaj preporučene specifikacije, ili je loš port ili će biti jedna od vizuelno najljepših igrica. Mada nije li dx12 trebao da omogući veće performanse u odnosu na dx11?
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator


    Jeste sto se tice CPUa.
     
  8. igor.g

    igor.g Komšija

    Sta je onda ono sto su prikazali dosad na trailerima, to ispade da xbox verzija je ustvari PC, dok ce na konzoli biti na low. Ovaj recommended je najvjerovatnije 1440p 60+fps, nema sanse da moras imat 16 giga i 980ti na 1080p, em Fury nema sa 6 giga vrama, Ovo napuhali zahtjeve da prodaju sto vise grafa prije Pascala/Polarisa.

    Pa onda nema sta tu da radi high end i7 u recommended specs
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Remedy je furao Core2Quad dok je Alan Wake bio sponzorisan od strane Intel-a, tako da je i sada možda slična situacija.
     
  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Mene više interesuje sam dx12, igra manje više. Dakle sve ono što se pričalo, smanjit će overhead na CPU itd. Mada i to zavisi od developera kako će iskoristiti potencijale api-a.
     
  11. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    XCOM2 je Beton! Sa velikim B. ima malo bugova tu i tamo, ali su ispolirali od keca, extrica mi je. Daleko teza.
     
  12. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Slijedeća je na listi aBd, nakon Deserts of Kharak... I ona je odlična fakat
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

  14. zoi

    zoi Veteran foruma

    Mislim da makar do 2020 možemo reći da je sigurno za CoD da dobije godišnje nastavke :)
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja uzeo cod bo3 sa jaranom i doslovno samo zombija igramo. MP je odron zesci. Prestiz 2 ili 3 sam na zombijima a na MP nisam 3 partije odigrao. Zombiji su kao i uvijek daleko najbolji dio CoD. I Dead ops su super pogotovo kako su uveli matchmaking.
     
  16. vutra

    vutra Komšija

  17. zoi

    zoi Veteran foruma

    To je bilo i za očekivati, kao i ostale igre koje MS navodno planira prenijeti na PC, poput Forze i Gearsa.
     
  18. igor.g

    igor.g Komšija

    Prodace se jedino ako bude kao tomb raider 9 dolara. 50-60 eura/dolara nece niko dati za osakacenu verziju, kao sto je to slucaj sa TR na WIN store u odnosu na Steam.
     
  19. dmr

    dmr Veteran foruma

    kad smo kod tomb raidera, uzas od igre, prvi dio je bio bolji 10 puta. Nenormalno kratka igra, grafika i lokacije uzas, skriptirano 10 puta vise od prvog dijela, replay value nula.
     
  20. vutra

    vutra Komšija

    Jedina prednost. Samo se nadam da neće biti izmjena po ovom pitanju.

    Po meni, ni prvi dio nije bio nešto posebno.
    Od 3D platformer avantura, došli smo do interaktivnog filma koji više nema identitet (crafting, misije, hunting, QTEs...).
    "The Angel Of Darkness" je umjetnost za ovaj reboot :smt003