Igre 2016

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Dec 9, 2015.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    pa ako sheram onda ne mozemo istovremeno igrati? :D A meni rekose u RF banci da su imali zloupotreba sa ove stranice i da su je zbog toga blokirali.
     
  2. igor.g

    igor.g Komšija

    Zar ne sluzi za to onaj Revolt share crack, da svi u isto vrijeme mogu igrati, s time da moras jednom otici online, pa ostatak igre biti u offline.

     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ne radi neki tip je probao na warez bb, ne pokrece igru u offline

    EDIT: Evo gledam pojavio se crack V2 koji navodno radi pa neka neko proba ;)
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma na nekom sajtu pisalo da isti kod vazi za Ruse, nas, Albaniju, Srbiju, Indiju i jos par zemalja, pa sam kontao da je ista regija.

    Prvi dio je bio vrh, na ovo mi nije zao dati pare.
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ili su ih potkupili, ili zaprijetili robijom. Sve ostalo je priča za malu djecu. Boje se da nezavrše kao Yify za filmove.
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Dan žalosti za dežurne hwb gusare. :D

    I ovo dosad sa Denuvo zaštitom što je "provaljeno" nije krekovano u pravom smislu već emulirano.
     
  8. xman

    xman Komšija

    Ma sumnjivi su meni ovi od pocetka. Nekako su mi prvo nejasni sa publicitetom kojim su se izlagali i izlazu i sa ovi zadnjim izjavama. Koliki je uopste njihov uticaj na broj crack-ova? Negdje sam procitao da nemal broj crackova u proslosti koje su izbacivali nisu radili sto znaci da vjerovatno nisu glavni a kamoli jedini u tom "biznisu".
    Nekako jedina relevantna stvar koju su rekli je da je zadnji denuvo tezak,jer cracka nema.
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Definitivno su jedna od jacih grupa, a na nekim denuvo igrama su jedino oni i radili. Pola crackova od drugih grupa sto vidis je zapravo njihov crack, prepakovan. Prica im je nigdje veze tho. A po sebi znam da cu kupiti original iz neke jeftine regije ako vec nema cracka ili cekati popust. Za PS3 sam uzimao preowned igre. Ako bas volis igre, tesko da neces nikako uzeti.
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nije na nekim igrama, mislim da su se upravo 3DM jedini na sceni bavili emuliranjem i crackovanjem Denuvo-a. A s obzirom da će s vremenom i zaštite napredovati, kontam da do 2020 neće biti piraterije osim za možda sitne indie naslove.
     
  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Sasvim moguce. Znam da je Rus, mkdev, radio na FM2016 i odustao, ali mislim da to uopste nije denuvo. Poenta je da jako malo ljudi radi na crackovanju uopste s obzirom da je postalo prilicno komplikovano.
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Realno piraterija je "najpotrebnija" vlasnicima Nintendo konzola jer im igre godinama drže visoke cijene. Za sve ostale platforme to brzo pojeftini a tu su i razni bundle-ovi i ponude gotovo svaki dan...
     
  13. dmr

    dmr Veteran foruma

    sva sreca pa su igre sve manje bitne, jer se stari :D
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Istina, mada kad čitam (uglavnom domaće) forume ima ljudi koji bi radije prestali igrati igre nego kupovati iste. :D
     
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    2-3 igre godisnje na nekom od ovih povoljnijih sajtova nece niko osjetiti, a meni i nema vise od 2-3 igre godisnje da su bas vau. Do sad mi je jedino zao sto nisam platio Ori and the blind forest, da mi dodje da ga kupim sada, a igru sam do sad presao preko 10 puta :D
     
  16. zoi

    zoi Veteran foruma

    S obzirom da u današnje vrijeme uvijek ima nekih sniženja i na pcu i na konzolama, mislim da svi koji mogu priuštiti konzolu ili pošten pc za igranje mogu i kupiti koju igru. Kod nas je problem sto su ljudi navikli da svaku popularniju igru igraju dok izađe. Valjda je to neki nas fukarski mentalitet.
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    vidim Batman Arkham Knight na plati.ru za 7$, moglo bi se i to pazariti :)
     
  18. vutra

    vutra Komšija

    http://store.steampowered.com/subscriber_agreement/

    Just sayin' :D
     
  19. dmr

    dmr Veteran foruma

    onda napraviti novi racun i rizikovati 7$ :D

    EDIT: Nego gledam komentare na plati.ru da su iz Srbije bez problema aktivirali igru bez vpn-a. Je li to Srbija vise ko Rusija nego mi? :D
     
  20. xman

    xman Komšija

    Potpuni nestanak piraterije tesko da ce biti potitivna stvar za bilo koga. Mozda za razvojne studije i to u drzavama poput nase,i to je opet rijec o mizernoj zaradi jer ce se kupovati igre koje ionako svi planiraju kupiti i to na snizenjima tipa ovoga 7$ za Batmana,koji je opet u 90% slucajeva bio vracen na steamu jer je shit od porta. Ne znam tacno koliku zaradu imaju hakeri koji crackaju igre,ali ukoliko je povelika i ukoliko svi pocnu korisiti denuvo on ce 100% biti razbijen za godinu-dvije od strane nekoga koji ce to uraditi radi profita jer ce ponudit free download velikog broja igara koje nisu bile dostupne na taj nacin.