Igre 2017

Discussion in 'Igre i konzole' started by Patton2410, Jan 26, 2017.

  1. vutra

    vutra Komšija

    Second part:
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. vutra

    vutra Komšija

    System requirements:
     
  3. sgt. bull

    sgt. bull Aktivista

    [​IMG]
     
  4. vutra

    vutra Komšija

    Shadow of War(dor):
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    NieR: Automata, primjer BOSS battle-a, primjer vrhunske igre i predobrog soundtracka. Uskoro izlazi.

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Iq3_phBQA_Y&t=2s[/youtube]
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Igrao sam demo. Super zabavna.
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Horizon: Zero Dawn, odlicna. 7 sati u komadu sam je igrao. Ne znam zadnji put kad sam tako sa nekom igricom.
     
  8. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ja ću malo sačekati da padne cijena i vjerovatno uzeti.

    Draže mi je kad ovako dugo prave igru, ispoliraju je maximalno, urade odlično i izbace, nego kad svako malo štancaju naslove koji su nestabilni i ubagani do zla Boga.
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja i jaran iskoristili ponudu potrosi 100$, dobi 15$ nazad. Uzeli pre order Horizona, jos uzeli Dirt Rally (bio na snizenju 23$), i Ratchet and Clank (20$). Sve tri za 103$, uz 15$ povrata ce nas izaci 88$, ili ti ga po 44$ po osobi.

    Ja prezadovoljan iskoristenom ponudom.

    Horizon je super ispoliran. Izgleda predivno, i u 7 sati igranja nisam naletio ni na jedan problem, niti padanje frejmova.
     
  10. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Vrhunska ponuda, uhvatili ste baš dobar deal.

    Ja malo više preferiram diskove over digital, pa ću čekati da padne cijena i ugrabiti polovan horizon za par mjeseci.

    Mislio sam uzeti BF1 za ps4, ali ne znam kako bi sa kontrolama.. jel mogu tast i miš?
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja sam na PS3 preferirao hard copije igrice, ali na PS4 samo digitala, i od pocetka PS4, ustedilo se finih para polovljenjem troskova. Sto naravno odmah znaci vise igrica se moze uzeti. :)

    Sa kontrolama kao i svako drugi. Naviknut ces se. BF1 je njubarska igrica tako da nebi trebao imati nekih problema.
    Tast i mis moze ali moras uzeti Xim4, ili onaj sonyjev uredjaj sto su izbacili. Mada to je bacanje para ako mene pitas. A nije bas ni fer.
     
  12. senad_986

    senad_986 Komšija

    Razlog da predjes na digitalu - Bf1 je, eno, na popustu na US storeu - 30$.
     
  13. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Najveća greška mi je što nisam napravio odma US account.. main mi je uk godinama.

    Na US storu 30$, na UK storu 30 funti..
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Pa napravi sebi i US racun. Kupuj igrice na njemu, a igraj na tom UK. Moze to bez problema. Samo stavis da je primary.
     
  15. senad_986

    senad_986 Komšija

    Ali onda ne moze neciji drugi profil staviti na primary, tj. ne moze igrati tudje igre - ukoliko ima namjeru da dijeli profil.
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Re: RE: Re: Igre 2017

    Ko ti to rece? U potpunosti te neko pogresno informisao.

    Mozes imati ja mislim do 10 primary racuna na jednom PS4. Ja licno imam 5. Svi rade normala.
     
  17. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Patton, da te pitam. Sad napravim US account, i želim ga dijeliti sa prijateljem da igramo igre. Prvo da li obojica možemo igrati sa svog main accounta, i da li možemo uzimati trofeje i tako?

    Onda me zanima, da li možemo igrati co op on i ja, igre koje kupimo? I kako sad ide to ko od nas stavlja primary ? Obojica ili?
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Re: RE: Re: Igre 2017

    Jedan racun moze biti primary samo na jednoj konzoli. Sto znaci, da ako hoces da share sa jaranom, ne mozes napraviti taj US racun, i da onda obojica (kao sto rekoh, jedan racun moze biti primary na samo jednoj konzoli. Znaci jedan od vas dvojice bi morao igrati direktno na tom US racunu, dok ovaj drugi kod kojeg je primary, igra na svom bez promblema) igrate na svojim racunima. Ne. Kod koga je stavljen racun da bude primary, taj moze igre sa tog racuna igrati na bilo kojem racunu na svom PS4. Dok, ovaj kod kojeg nije primary, on mora igrati direktno na tom racunu da bi imao pristup igrama.

    Trofeji rade normala kad se share acc. I co op isto tako.

    Sistem je jednostavan: ti sad imas UK racun kako si rekao, i hoces ga sad npr. share jaranu. Dadnes jaranu da se logira na tvoj acc. i da ga na svojoj konzoli stavi kao primary. On sad ima pristup tvoji igrama (naravno mora ih prvo download sa tvog racuna), na svojoj konzoli, i bez problema ih igra na svom racunu. Ti samo nastavis normala igrati na svom racunu, i to je to.
     
  19. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Hvala druže.

    Sad moram onda zamjenit ovaj HDD od 500gb jer je pun, sreća imam viška 1tb 2.5. Samo moram backup raditi. grgrr.
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ma no problemo druze. Nadam se da je malo jasnije sad. :D

    Sa iducim velikim updejtom, PS4 dobiva podrsku da mozes igrati igre snimljene na externom HDD. Ja sebi planiram uzet 1TB externi da ne moram mjenjati beze ps4 hdd.