Igre 2017

Discussion in 'Igre i konzole' started by Patton2410, Jan 26, 2017.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Horizon prelijepa igra. Ev' jedna moja slikica:

    [​IMG]
     
  2. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Gledao sam kod theradbrad 2-3 random parta čisto da vidim kakva je, da ne spoilam sebi previše. iskreno vrijedi sve marke.
     
  3. senad_986

    senad_986 Komšija

    Re: RE: Re: Igre 2017

    Nisam to onda dobro skontao. Cekaj, imam haverov profil koji je primarni - znaci, mogao bih od drugog havera takodje staviti da bude primarni i da njegove igre igram, i onda po potrebi ih šaltati?
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Re: RE: Re: RE: Re: Igre 2017

    Da, mozes i od jednog i od drugog havera imati njihove racune kao primary kod sebe. Ja imam svoj alternativni, pa od rodjaka, pa od jos trojice kolega. I svi su primary kod mene.

    Sta po potrebi saltati?
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Project Cars 2 - PC Gameplay 4K 60fps Ultra on GeForce GTX 1080

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. senad_986

    senad_986 Komšija

    Re: RE: Re: RE: Re: Igre 2017

    Saltati s primarnog na sekundarni u slucaju da haver hoce da igra bez da je logovan na PSN - npr. odnese plejku na vikendicu gdje nema pristup internetu.
     
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma


    Remaster Allied Assaulta bi bio dovoljan
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  8. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Uff, AA je bio epik u to doba, prakticno isti tim je kasnije napravio CoD 1 i 2.
     
  9. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    OMG kad se sjetim MOH AA :) :) kako se u tome uzivalo samo. Bilo je još 2 ekspanzije (Spearhead i Breakthrough). Sjecam se da sam ekspanziju Spearhead za ovu igru kupio na buvljaku u Sarajevu, kod Wisa :) jedva cekao da dodjem u stan da je instaliram, i kad sam dosao i pokrenuo instalaciju, igra kaze da fali base game hahahaha :D nisam ni gledao da je CD sa ekspanzijom :D :D hajd na tramvaj i nazad na pijacu po igru :)
     
  10. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Meni je od svih najdraži originalnih MoH, na ps1 što sam igrao..
     
  11. vutra

    vutra Komšija

    Middle Earth: Shadow of War gameplay.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  12. Piroman

    Piroman Komšija

    Za mene MoH: Underground također na ps1! :smt023
     
  13. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Gamepad i WW2 FPS ko krava i boks, ne znam kako se ljudima mili :D
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Lako brate. Nit cheatera nit opterecavanja oko ovog ili onog hoce li mi moc sa ovakvom, onakvom konfom. Drugim rijecima bolje nego na PCu. Rahatluk.
     
  15. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ma ciljanje sa analogom, muka mi odmah kad se sjetim te patnje.
    U ovim futuristickim tipa Halo i donekle, a i tu je blesavo, ali u WW1/WW2 bljak.
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ciljanje se da savladat lako. Snizis sensitivity (dok se ne naviknes), burst oruzja uz kompenziranje sa joystickom, gdje dobijas prilicno dobar aim. Kad malo savladas izgasis auto aim assist, i povecas sensitivity. Ja imam jarane koji mogu igrati sa 100% sensitivity na joystiku, i opet kontrolisu aim veoma dobro. Ja npr. volim sensitivity na svim do sada BF igrama drzati na 35-45%. Mozes uzeti i control freaks, gdje imas bolju kontrolu nad vecim sensitivity. Ja sam probao, ali ne leze mi. Dok sam igrao BF1, koristio sam onu Automatico M1918, sa velikm RPM, i recoil do nebesa. Ali se dala iskontrolisati kad znas sta radis (video u prilogu :D ).

    [YOUTUBE]https://youtu.be/DSYedobTNMc[/YOUTUBE]
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Džabe sva priča kad izgleda tromo naspram PC-a:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    To ti mislis da se tako 'labavo' kretati ne moze na konzolama? Tromo kad sam tu igrao sa 33% ili 35% sensitivity. Sasvim dovoljna pokretljivost. Pojacas na 70-100%,, i kreces se kao balerina. Isto tako kao na PCu. Ja vise volim imati sto bolju kontrolu, nego da se mogu brzo okretati. Cisto licna preferenca. Znam igrati i ja sa tako visokim sensitivity, ali sve zavisi od puske koju koristim. Ako je neka sa sporim RPM i dobrom kontrolom, onda mozes odvrnuti do kraja. Kad je se na BF3 igrao Close Quarters DLC, zbog toga sto je sve u blizu, nariktas sensitivity na 100% i samo hip fire okolo, uz takvu pokretljivost.
     
  19. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Jbo ti to, kad ti sensitivity moras stimati nanovo svaki puta kad koristis drugaciji weapon, samo zato sto igras gamepadom a ne misom. mene bi to stalno postimavanje otjeralo od igre.
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Sto se BF-a tice, bolji mi je konzolama bas zbog toga sto ljudi igraju malo sporije. Na PC ko da igram Quake.