Igre 2017

Discussion in 'Igre i konzole' started by Patton2410, Jan 26, 2017.

  1. xman

    xman Komšija

    Bilo kakav FPS ili igra treceg lica gdje se mora nisaniti i napucavati sa gamepadom je meni licno patnja,
    neprirodno i 0% uzitka.
     
  2. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ja sam igrao lično titanfall 2 na konzoli i bilo je predobro, bf1 doduše nisam probao na konzoli.
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    mora da si imao aim assist :D
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Re: RE: Re: Igre 2017

    Na BF4 u 2000 sati nisam ni jednom promjenio. Drzao na 40% citavo vrijeme. Na BF1 sam malo experimentisao dok sam igrao, jer igra je sama po sebi dosadna prelagana, pa da bude interesantnije.
     
  5. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ma to je sve stvar navike. Recimo ja sad ne bi mogao zamisliti online pucacinu na konzoli ali sam nekad s uzivancijom igrao quake na PS1 multi protiv jarana. Pa znao sam igrati pes sa misem i tastaturom jbt :D jer nisam imao odmah joystick.
     
  6. vutra

    vutra Komšija

  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    Šta je ovdje totalni fail? 2017. je godina, nije 2015. Ne jednoj temi kuknjava kako se ne napreduje tehnološki a na drugoj kuknjava za velikim zahjevima :D
    Za 60fpsa će trebati jača grafa i to je to.
     
  8. xman

    xman Komšija

    Kako je neoptimizacija tehnoloski napredak? :D Djelimican open world sa prosjecnom grafikom za danasnje standarde je ono sto smo do sada vidjeli u gameplay videima. Pod uslovom da bude downgradea :D
     
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    Nema još puno do izlaska pa ćemo vidjeti. Ako je neoptimizovano i treba ih kritikovati :D
     
  10. vutra

    vutra Komšija

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  11. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Ovo se ceka..



     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  13. NAILS

    NAILS Moderator

  14. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    U BF3 su samo problem citeri i djeca koja spamaju, a igra kao igra je odlicna. Onaj dan kada je BF3 bio free na originu nakupilo se te balavurdije i od tad je meni igra ohladila.
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Sjecam se da je BF3 jos u alfi imao ddosta hakera. On je iz temelja napravljen šupalj. Ali vrijedi kada se nadje dobar server. Recimo rijetko ih ima na PREMIUM serverima.
     
  16. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Dokle god je fairfighta svi battlefieldi ce biti leglo citera jer je taj sistem glup i neefikasan. DICE boli qrc za citere, da mi je vidjeti koji je to intelekt smislio sistem koji banuje ponekad na osnovu statistike, svasta. Dok ne uvedu neki sistem ala punkbuster bit ce toga koliko hoces. Najgore su ovi non obvious cheateri.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Jucer sam na S. Crossingu naletio na server gdje je admin haker. Aimbot + oneshotkill + godmode, onaj čit od 2$. I popne se na 3 sprat zgrade, gliča ne mozes ni doci do njega.
     
  18. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Cilj toga i jeste bio da se ubije igraca zajednica starijih igraca koju je trebalo natjerati da kupi novi BF. Tako je bilo i sa BF4 kada je izasao Hardline, odmah su pustili cheaterima na volju da bi se novi proizvod prodao, medjutim nisu ocekivali da ce ljudi odbiti Hardline u tolikoj mjeri. Sada kada su izbacili BF1 okrenuli su glavu od BF4 nacisto.
     
  19. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Zar nije trebao biti neki update za bf4 koji ce donijeti ui od bf1?

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  20. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017