Igre 2017

Discussion in 'Igre i konzole' started by Patton2410, Jan 26, 2017.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma ova je igra ubija proc. Meni non stop 100%. Ide 60 zakljucano, ali i opada na 45 - 50 kada se zaguzva. Igra izgleda ok, za ovliki svijet izvrsno.
     
  2. Neso

    Neso Komšija



    CPU usage razlike...
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ovaj bench u igri ne daje pravo stanje onog sto se desava kada dodjes u alexandriu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Bzeveze igra. Šta je ovo, witcher postao, plus ovi silni side questovi ubiše, a glupi ko noć.
     
  5. aeRo

    aeRo Komšija

    Ja zavrsih Mass Effect: Andromeda cisto iz ljubavi prema serijalu. Meni je i ME3 bio nesto losiji od dvojke recimo ali ovo sto su sad napravili je apsurd. Citao sam onaj clanak sa Kotaku-a zasto je doslo do ovoga ali mislim ako je vec bilo toliko problema u razvoju igre, obustavis ili pauziras do daljnjeg a ne kvaris serijal i ne blamiras studio. Pa ne bi bili prvi studio koji je takvo nesto uradio... Toliko je gafova da bi mi trebalo 20 minuta da sve popisem, pocevsi od onih poznatih animacija, pa do samog downgrade-a grafike, prozirne price, povrsnih likova, smijesnog main enemy-a, retardiranih dijaloga (ono na prvoj misiji ti pogine otac, pitaju te sta je s ocem, ti odgovoris da je mrtav, ostali samo aha ok, to ce biti problem hahaha... empatija 0 bodova, pa nisu roboti u pitanju), skoro nikakog uticaja igracevih odluka tokom igre na ending, ili isto tako sporednih quest-ova na main story... ma jedan ogromni FAIL. Jedina prednost je dosta svijetova i ta mogucnost istrazivanja mada i to dosadi veoma brzo.

    Da nisam znao o kojem je serijalu rijec i da igram prvi put, rekao bi da ovo uopste nije igra iz AA produkcije.
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Juce probam Kingdom Come Deliverance i ostanem 5h za racunarom. S tim da preporucujem modove da mozes bilo kad save uraditi, unlimited carry weight jer ko se voli vracati u pola puta da isprazni inv i laksi lockpicking jer ko voli pamtiti gdje je bio chest, a nije u tom trenutku imao lockpick sa sobom. Igra je realisticna, nema magija i slicno, smjestena u Bohemiji u srednjem vijeku, bazirano na istinitoj prici koja je jako dobro predstavljena. Jedini je problem sto nije ispolirana, ima loading gdje ne bi nikad trebao biti, nekad lik zapne na stepenicama, pa se jedva iscupas s njih. Ali igra ima opciju za dinamicku rezoluciju, kao na konzolama. Ovo treba svaka PC igra imati. U onoj frci ni ne vidis da je manja rezolucija, a ostane na 60fps.
     
  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    Kingdom Come Deliverence nekad na jesen uzeti, taman dok se ispolira igra.

    Baš sam kontao kupiti Andromedu, eno na PS Store bila 10$, kontam vrijedi tih para. Probao sam demo, meni vala izgleda dobro, ali sam i ja neke stvari primjetio što je kolega naveo. Izgleda ništa od kupovine.
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ima li još nešto zanimljivo. Nema se šta za igrati.
     
  9. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ja cu sebi ovih dana skinuti Timeshift igru, nesto sto sam igrao 2007. ali nisam nikad presao.

    :D

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  10. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ako nemaš šta igrati ili si baš izbirljiv ili igraš po vazdan :D
     
  11. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    plenty games in the sea
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Imam toliko igrica koje sam kupio backlogged, a 3 koje u vecini slucaja igram su free to play: Warframe, World of Tanks i Fortnite hahaha. Installisao nakon godinu dana ne igranja bio i Battlefield 1, kojeg nisam igrao od januara 2017, i opet ga izbrisem nakon 3-4 partije, u kojim sam u 70% slucaja bjezao od granata. Koje smece DICE si izrodio oca vam ebem. Haha
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Izbirljiv. Sve danas open world igre, evo novog assasina igrao par sati i uninstall. Akcione avanture i horror igre sam vjerovatno sve odigrao što se može, indie naslove isto, tu bi se moglo nešto ako ima.
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    The Sexy Brutale, prilicno unikatna igra i ignorisi naslov :D Ali Kingdom Come Deliverance je fakat vrh, jedino sto bi bolje bilo cekati koji patch, ali je predobro da cekam :D
     
    Haker likes this.
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Probat ću je, ovu sam igru propustio, čini se zanimljiva.
     
  16. igor.g

    igor.g Komšija

  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Igra izgleda fenomenalno i ovako. Stanes i divis se kao Witcheru u svoje vrijeme.
     
  18. Loki

    Loki Komšija

    I ja se uvijek vraćam na Warframe i Overwatch :D Nekako mi je to casual i najviše mi odgovara tako...
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ma Warframe je bas chill, pogotovo ako imas sa nekim da ga igras. Ja sa kolegom svaki dan po malo uletim odigram. Odradimo Sortie, danas 3ci Sortie je bio zabavan. 80-100lvl ubijanje i hakovanje Ambulusa. Odradimo ako ima sta na alertima i invasions. Ponekad odradimo koji raid, vault runs. Zagrajndamo za neke Warframe kad zatreba. Odemo pecat na Plains, ili koji bountie bacimo, gdje ja uzmem Volta, sa 290% strenght pa smo ko flesh po mapi. :D Zabavna igra nema sta.
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ima li ovdje neko portal 2 da igramo u co op :D