Igre 2017

Discussion in 'Igre i konzole' started by Patton2410, Jan 26, 2017.

  1. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ako ti se to sviđa probaj The Talos Principle, a možda i The Witness.
     
  2. nVidia

    nVidia Aktivista

    Sinoć instalirao Forza Horizon 3. Krenuo da igram, performanse jako loše, FPS stalno pada, neigrivo totalno, jedino kad stavim na ultra low.

    Konfiguracija : i5 8400, GTX 1060 3GB, 8 GB Ram DDR4, 1TB HDD, da li je neko imao sličnih problema? Instalirao sam zadnje nVidia drivere ali mi se čini da je situacija gora.
     
  3. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Iskljuci kvacicu pod "CUDA CPU" u opcijama drivera, restartuj racunar i probaj opet.
     
  4. nVidia

    nVidia Aktivista

    Nije pomoglo. Krenem lago ide fino 140 FPS, samo naglo padne na 20, 30 i onda nastavi tečno i opet u nekom trenutku padne, baš bezveze
     
  5. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Mozda HDD stenje?
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    8GB rama malo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  7. nVidia

    nVidia Aktivista

    imao sam sa Wolfenstein II The New Colossus problema, koji su rješeni novim drajverima. Gledam na youtubeu klipove, na high detaljima fino ide forza. Sve je ovo još pod garancijom.
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    Nije do drivera, ja je igro normalno prije godinu, probaj u power options stavit na max performance


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  9. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    jesi li patcheve instalirao?

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  10. nVidia

    nVidia Aktivista

    Instalirani, ali nešta zakerava. Stavio sam u power opcijama high performance ali nije pomoglo. Nije ni ovaj CUDA GPU. Probat ću izbrisati pa ponovo instalirati. Novi Cod, Wolfenstein, NFS sam igrao, nsaim imao ovakvih problema.
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    prati sta se desava sa Gpu clockovima i zauzecem kad se to desi, izbaci statistiku onscreen sa msi afterburnerom. Probaj u control panelu winsa podesiti ovako.

    [​IMG]
    delete your neopets account
     
  12. nVidia

    nVidia Aktivista

    Tako mi je podešeno, izbrisao sam je, pa ću probati ponovo instalirati sljedeće sedmice. Hvala u svakom slučaju.
     
  13. dmr

    dmr Veteran foruma

    Cini mi se da je dino imo slican problem sa forzom, pa neka napise kako je rijesio.
     
  14. nVidia

    nVidia Aktivista

    Nisam rješio problem ponovnom instalacijom
     
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    sta se desava s agpu klokovima kada pocnu ti problemi? Probaj ukljuciti ili iskljuciti game mode.
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kako ti rade druge igre?
     
  17. nVidia

    nVidia Aktivista

    Gore sam napisao da idu glatko. Ovaj novi CoD,NFS i Wolfenstein ne štucaju nikako.
     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa onda je hardware u redu, jedino ako ti je baš toliko stalo da igraš to..
     
  19. dmr

    dmr Veteran foruma

    Eto rijesili smo na PM, zbog manjka vram-a u forzi 3 dolazi do smanjenja fpsa :)
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Onda teksture smanjiti. Ja imam 3gb model još nisam naletio da me vram
    koči. Doduše 16gb pomogne u tom slučaju više nego osam.
    Sad bih probao samo da isprobam da ta igra nije 100gb