Igre 2018

Discussion in 'Igre i konzole' started by Aldiin, Dec 27, 2017.

  1. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Dolazim nam nova godina za par dana, pa evo nam i teme da pričamo o novim igrama. Šta vi očekujete u 2k18?

    Kod mene Days Gone, A Way Out i Metro. Nadam se vidjeti RDR i GoW barem late 2k18 iako cisto sumnjam.

    Vjerovatno ide i nova WoW ekspanzija.
     
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    Far Cry 5 ba :D

     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nisam ni iz ove odigrao sve sto sam htio, ni blizu. Sad fkt previse dobrih igara ima.
     
  4. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    @dmr nahh, Ubisoftu ne vjerujem ništa.

    Čitao sam par reviewa, i 5 se ponaša skoro identično kao prošli naslovi.. osim storya, malo bolje grafike i locationa, ništa posebno.
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Koji reviews, igra za 3 mjeseca izlazi :D
     
  6. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ima ih bruku što su dobili da igraju early malo , pričaju svoja iskustva, pa ima nekih pišu po stranim forumima svoja iskustva..
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    I ja mislim da FC neće biti ništa posebno, ali ja nisam igrao 3 i 4 tako da će meni biti super :D
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Dobre su vala bile i trica i cetvorka, ne sumnjam da ce i ova biti zanimljiva.
     
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Jesu dobre ali u igri ima dosta sadrzaja koji se ponavlja, pa brzo dosadi. Popnes se na toranj, otkljucas dio mape, porokas sve zivo i onda opet.
     
    Aldiin likes this.
  10. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Meni vala od ovih sto sam probao ove zime "Ghot Recon Wildlands" ubjedljivo najbolja igra. Kud je i graficki na vrhuncu a i gameplay mi lego ko budali samar. Ambijent malo vuce na FarCry 3 al bi gameplay dosta bolji.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    Meni je ghost recon wildlands lego pravo, ko nijedna open world igra do sad, i ovaj novi FC me podsjeca na GRW al u prvom licu.
     
  12. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ja se sad navuko na GTA 5, nekada prije sam je bio poceo igrati al mi graficka bila slaba pa odustao, sad je dosta bolja situacija. Poslije ide GR Wildlands. A i ostari se pa nemam volje kao prije :)
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    I ja sam gta ponovo i mgs. Njih sam na PS3 igrao, kao druge igre sada na kompu. Mada sa GTA nisam bas zadovoljan, igra ima problema sa anti alaisingom pa me glava zaboli.
     
  14. Neso

    Neso Komšija

    Days Gone i Metro: Exodus (extra hype), Way Out, GoW, RDR. The Last of Us 2 ne moram ni da spominjem, to ce biti automatic preorder na PS-u, bilo ove ili sljedece godine.
     
  15. lolak

    lolak Aktivista

  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Ja mislim da vec mogu poceti raditi na Shadow of the Colossusu za PS6
     
  17. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    Vjerovatno pusti snovi, ali nada i dalje ostaje za Final Fantasy 7 Remake u 2018. godini :D

     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

  19. NAILS

    NAILS Moderator

  20. Qler

    Qler Veteran foruma

    Nisam znao da intel i nvidia imaju ovoliko veći procenat.. ja sam full amd :)

    Sent from my Huawei P10 Plus