Igre 2018

Discussion in 'Igre i konzole' started by Aldiin, Dec 27, 2017.

  1. zoi

    zoi Veteran foruma

    Idu na to, definitivno, ali valjda žele popraviti i first party ponudu? Mada je ovo svakako sve na nivou rekla kazala. Zanimljivo bi bilo vidjeti šta bi Microsoft uradio sa nekom velikom kompanijom kao što je EA, ali nemam povjerenja u likove iznad Spencera.
     
  2. selvin

    selvin Moderator

    Hajde ne bi im bio prvi promasaj ako kupe. Imali su oni dosta neslavnih pokušaja, ali su dovoljno jaki da mogu tako.

    Sent from my 6045K using Tapatalk
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  4. hmudd

    hmudd Novi član

    Bilo bi bolje da su multiplayer igre besplatne za igranje, kao Rules of Survival i slično, da plačaš samo neke dodatke koji ne utječu na igru nego vizualni identitet.
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ja bih od svega najviše volio da se single player sadržaj/kampanje mogu kupiti odvojeno po manjoj cijeni.
     
    Sena and Neso like this.
  6. NAILS

    NAILS Moderator

  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Mogu se oni slikati i tražiti negdje drugo zaradu, jer će završiti kao videoteke. Ovo je budućnost.
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Podjoh isto napisati, to ce se kad tad desiti.
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma



    Meni super, igram je već par dana. Ne volim igre ovog tipa ali ova je super za sada. Nikad se više nisam isprepadao u nekoj igri :D
     
  10. lolak

    lolak Aktivista

    Navodno CoD Black Ops 4 dolazi ove godine.
     
  11. Neso

    Neso Komšija

    Metro Exodus Will Have Vehicles, Crafting, and Huge Stages, but isn’t an Open-World Game

    *Exodus will present players with several large, sandbox stages to explore, but its story is strictly linear – once you proceed to a new area, you won’t be able to backtrack to a previous one.
    *Stages measure up to two square kilometers, and you can explore them using a variety of vehicles. Your hub will be a train called the Aurora, which will travel with you on your quest and can be upgraded as the game progresses.
    *This time the story takes place over a full year, with each sandbox stage representing a new season. For instance, the autumn stage takes place in a mountain setting overrun with mutant bears, while the summer stage is a dusty wasteland marked by burning oil platforms.
    *The game now has a Fallout-style scavenging and crafting system, replacing the “ammo economy” from earlier Metro titles, which required you to buy everything with bullets.

    https://wccftech.com/metro-exodus-world-weapons-combat/
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Activision Blizzard made over $4 billion on microtransactions in 2017, over half of its revenue
     
  13. Esh

    Esh HWB

    I onda se ljutimo na EA :D
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    I EA zaradjuje bill. na mikro-transakcijama.
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Bitan je i tip mikrotransakcija. Overwatch je tu veliki dio kolaca, a tamo je sve kozmetika, dok je EA cisti p2w.
     
  16. zoi

    zoi Veteran foruma

    Vjerujem da najveći dio ide na Call of Duty igre i Destiny. Nije ni u Call of Duty pay to win, ali ipak nije samo kozmetika.
     
  17. vutra

    vutra Komšija

  18. Qler

    Qler Veteran foruma

    Čekat ćemo neki sale :)

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  19. aeRo

    aeRo Komšija

    Ja sam igrao betu i nije nista specijalno.
     
  20. Qler

    Qler Veteran foruma

    ja nikako nisam mogao dobiti onu betu...