Igre 2018

Discussion in 'Igre i konzole' started by Aldiin, Dec 27, 2017.

  1. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ja sebi uzeo AC:O fina igra, dosta inovacija, tematika zanimljiva, Egipat fenomenalan..
     
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Tako bi svaka igra trebala biti :) pun mi je djoka open world igara u kojima potrošiš više vremena da dodješ do nečeg da nešto uradiš nego što sama misija traje.
     
  3. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  5. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Dobro se drzi ovaj BF3 nakon toliko godina. Bude super partija kao i prije. Sumnjam da ce više ponoviti BF3 ili BC2. Refleksi se jos drze.. haha

    [​IMG]

    U poredjenju sa prokletim PUBG, BF3 iz 2011 kao da je iz buducnosti dosao. Tek tada vidis koliko je PUBG broken. A BF3 ide na 140FPS hahaha..
     
    Last edited: Jan 20, 2018
  7. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    BF3 je fenomenalno optimiziran, nešto kao Mafia II. Nakon svih ovih godina izgleda brutalno a ponaša se odlično i na low end hardweru.
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Jest, poslije godinu dana patcheva, kao i svaki BF.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Pa nije BF3 imao problema sa performansama ni prvog dana. Ja ga igrao sa GTX275. . Opcenito BF ima odlicnu optimizaciju ali jesu godinu dana peglali bugove i glitcheve.
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    To mozda tebe zaobislo, ja sam imao svaki moguci problem s tom igrom. BF4 da ne pricam, kao da nisu nista naucili sa BF3, katastrofa prvu godinu citavu. Ne sjecam se da je bilo nekih problema sa BF1, ali je igra ko igra dosadna.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Igra je imala tehničke probleme od bugova do rušenja i problematicnog battleloga. Ali sa performansam nisam imao problema. Cak sam betu igrao sa GT8800. Bf4 je bila jos bolje optimizirana ali je bila dva dva puta bugovitija da su dionicari bili zabrinuti.
     
  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Kako? Zar od prvog dana nismo imali problema sa crashanjem? Ako se dobro sjecam, problem je bio crash2desktop, pa onda rjesenje trazi kroz task manager pa zadaji high priority za bf, dok svima crasha u medjuvremenu jedino kolinsu radio bf3 :D

    To je jedan od razloga zasto mi se bf3 smucio.

    I damage sistem vozila mi nikako nije odgovarao, na bc2 zakon.

    Tek nakon izlaska b2k dlc.a kod mene se stabilizovalo.


    Kad bolje malo razmislim, iako nisam fan bf3, zabavio sam se svakako.


    Ali BC2 je nesto sto se nece nikad ponoviti.


    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    EL NINO CFC
    Kolega spominje optimizaciju. BF3 s tim nije nikada imao problema osim sto su malo popeglali karkand i poslije aftermath ali su performanse bile odlicne. Pogotovo na intelu. I tu je frostbite u BF-u najbolji.

    A za ostale probelme sam vec rekao. I tome su krive konzole. Za svaki patch su morali placati 100K $ konzilasima plus proces odobrenja od sony-a i MS. A to je EA odbio. Igra je peglana samo onda kada su pustali novi DLC tako da je peglanje, koje je se moglo zavrsiti kroz par mjeseci, trajalo vise od godine. Pečevi su bili od DLC-a do DLC-a a kada nesto zayebu, nema fixanja do narednog seta mapa.
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
    Aldiin likes this.
  14. Qler

    Qler Veteran foruma

    Jedva cekam AoE Definitive eiditio da bude na sale :D za par $$ :D
     
  15. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    BF4 je imao C2D problem, trica je radila ko doxa.
     
  16. aeRo

    aeRo Komšija

    Dumam da uzmem ovo za PC umjesto CoD WWII za PS4... Gledao sam par videa i ne cini mi se lose (treba uzeti u obzir da je igra jos uvijek beta). Anyone?

     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

  18. aeRo

    aeRo Komšija

    Znam, ali to je svakako za 8 dana... Sto se tice BF-a nikad mi nije legao. Igrao sam tricu nesto malo MP, cetvorku sam cisto probao, a BF1 sam igrao betu i svidjela mi se, ali vidim da ste je vi ovdje popljuvali tako da sam to otpisao...
     
  19. vutra

    vutra Komšija

    Irdeto acquires Denuvo

    Negdje pročitah da je sasvim moguće da će buduće igre imati steam/ubisoft/origin+Denuvo+VMP+Irdeto (nešta) "zaštitu".
     
  20. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Jucer procitah da su uspjeli hakovati, tj. zaobici Denuvo na zadnjoj Sonic igri.