Igre 2019

Discussion in 'PC igre' started by NAILS, Dec 7, 2018.

1. Haker

Haker Veteran foruma

Blair witch nije loš horror, ali koja truba od optimizacije, igra se jedva vuce preko 30fps. Odavno gori port nisam vidio

2. xman

xman Komšija

Hmm nisam pratio fps ali kod mene nije 30 bilo definitivno jer bi primjetio,na to sam osjetljiv.
    A inace ok igra,ima odlicnih momenata,a ima i dionica gdje pomalo smori.

3. NAILS

NAILS Veteran foruma

Jest' da svi igraju narodnjake, samo je vala bezobrazno da traze 30€ za 5-6 sati gameplaya. Meni je mrskao paliti.

4. Haker

Haker Veteran foruma

Kod mene i5 4gen 16gb i 1060 vuce se igra na 40-ak fps.
    Vidim ljudi se žale i sa 1070ti

5. forzamilan

forzamilan Veteran foruma

Skinuo cs go ali ne radi black screen na startu. Radio ove standardne fiksove reparacija igre, brisanje cfg, update drivera windowsa, compatibility mode, run as admin itd. Ali djaba. Imate kakvu ideju još?

6. MakaveliTheDon

MakaveliTheDon Aktivista

Probaj sa launch options, npr ako imas 144hz ekran stavi -refresh 144, mozda je do toga. Imas ovdje kompletnu listu launch optionsa, pa probaj sa njima: https://totalcsgo.com/launch-options

forzamilan likes this.
  7. Esh

Esh Administrator Staff Member

8. vutra

vutra Aktivista

Gears 5 70€ na Steam-u :rolleyes:

9. dmr

dmr Veteran foruma

Zar ce bit na steamu?

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

10. vutra

vutra Aktivista

Već je na steamu....odavno poznato :D

11. Sena

Sena Veteran foruma

Gears 5 odlican, poceo tek. Rame uz rame sa sony eskluzivama sto se, produkcije tice.

Last edited: Sep 10, 2019
  12. Neso

Neso Komšija

Znam da je ugasen projekat, ali ja se jos uvijek nadam C&C Generals 2.

13. Sena

Sena Veteran foruma

Project RE izgleda interesting.
    RE2 remake mi je beton, neku vecer prvi run tek presao, evo vec bi mogao drugi.

14. Qler

Qler Veteran foruma

Ja sam dobio Beta AoE 2 DE ali iz nekog razloga nece da mi se snimi... steam kao skine ali kad pokrenem nece...

15. Neso

Neso Komšija

16. Reventon

Reventon Veteran foruma

Sad vidjoh u Originu mi se pojavila Fifa 19, Titanfall 2, NFS Rivals i Unravel, jel to neka free wikend akcija ili sta? Doduse, prijavio sam se na EA Project Atlas, mozda je to.

17. vutra

vutra Aktivista

Koliko znam te 4 igre koriste da testiraju taj Atlas.

18. NAILS

NAILS Veteran foruma

Kakav je ovo trend sa mutnim igrama. Prvo BF5, pa cyberpunk a sad i COD. HUD je oštar ali rezolucija kao da je 480p.

19. dmr

dmr Veteran foruma

Aha ista stvar sa Ghost Recon Breakpoint. Igrao sam betu prosli vikend i uzas kako to izgleda, upscalirano sa nize reze definitivno.

20. NAILS

NAILS Veteran foruma

Da, na nju sam zaboravio. U daljini je totalni blur a kada koriste onaj DOF nekada skroz ofulaju: