Igre 2019

Discussion in 'PC igre' started by NAILS, Dec 7, 2018.

1. dmr

dmr Veteran foruma

Aha u daljini je bas uzasan prikaz u poredjenju sa wildlands. Osim tog DOF-a igra koristi temporal injection po defaultu, rekonstrukcija slike sa nize reze, kada se to iskljuci performanse se upolove. Bas veliko razocarenje u odnosu na wildlands.

2. NAILS

NAILS Veteran foruma

U subotu je open beta pa treba vidjeti kakve su opcije, ali je i na PC-u muddy:

3. NAILS

NAILS Veteran foruma

Evo i famoznog 32v32 moda. Kazu da je los ali u toku dana bi trebala poceti open beta:

4. forzamilan

forzamilan Veteran foruma

Jel neko probao betu? Ja sam probao al nemam pojma kako dobiti cod i nemam nesto zivaca previse istrazivati. Izgleda obecavajuce. Samo skupo 60 eur najjeftinija verzija.

5. NAILS

NAILS Veteran foruma

Ne treba ti kod. Sam0 skines battle.net i vidjet ced DOWNLOAD dugme. Ja ugasio nakon pet miinuta. BF3 je deset godina ispred. Ne samo ova losa kopija sa 64 igraca. I klasicni TDM. R6, bilo koji BF, overwatch, blacklight r. Sta god mi padne na pamet je bolja igra. Meni je ovaj MW trash. Podsjeca me dosta na War Inc.

BF killer..

6. Lamagician

Lamagician Komšija

Uspio 3-4h odigrati za vikend....igra mi je bas sjela. Ima sitnica da se popravi ali vrijedi preordera :)

Iako me jos zeza FPS...na 1060 8gb ide na qhd medium 40-80 fps, cekam novu grafu :)

7. Aldiin

Aldiin Komšija

Skinuo i obrisao kroz par minuta. Katastrofa ziva.

8. Lamagician

Lamagician Komšija

Ground War odnosno 32v32 je lose iskustvo skroz ali TDM i Gun Fight je zabavno :)

9. forzamilan

@Hvala Nails za savjet

Evo probah jedno pola sata i tanko je meni ovo. Na nivou bfbc2 sa boljom grafikom i netcodom. Poor man's bf rekao bih. Performanse su ok imam 90 fps na ultra fhd. Igra je prebrza ili sam ja ostario. Najjeftinija verzija vidim 60$ :D

10. Lamagician

Lamagician Komšija

Ja samo ne razumijem od kada se COD koji je mnogo brza igra poredi sa BF :)

11. forzamilan

Ma nisam ja brzinu coda poredio sa bf kojeg ionako vise ne igram tj. ponekad upalim bf4 nego vise kao repliku na bf killer. Masovnost tj. 64 igraca bf vec odavno ima tj. od bf3 i tu je miljama ispred. To je samo moje skromno misljenje.

12. NAILS

NAILS Veteran foruma

Od davne 2011. EA je tada direktno marketingom napadao MW3. BF se mnogo promjenio jer je EA zelio COD igrace. Jedan cijeli DLC je bio namjenjen njima. Close Quarters za BF3. Najpopularnija mapa u historiji BF je Metro. Zatim Locker. Nova mapa, novi chapter za BF5, je redizajnirani metro.

Ovo je prvi put da COD kopira BF: 64 igraca, vozilia i conquest mod. Osnova BF igara jos od 2002.

13. Patton2410

Patton2410 Overclocker

Koje sranje je ovo cudo. Haha cuj bf killer hahaha

14. Lamagician

Lamagician Komšija

I moje misljenje je da je glupo sto se spominju stvari kao bf killer kad nemaju sanse protiv BF u takvim modovima...Ground War 32v32 sam ugasio za 3 min i vratio se modovima koji jesu za COD... ali u odnosu na predhodne COD igre u zadnjih 3 godine ova mi je favorit.

15. EL NINO CFC

EL NINO CFC Veteran foruma

16. NAILS

NAILS Veteran foruma

17. Patton2410

Patton2410 Overclocker

18. Patton2410

Patton2410 Overclocker

Ufff. Gori netcode nego na prijasnjim naslovima

19. xman

xman Komšija

Zar je ovaj serijal jos uvijek relevantan? Pa nakon red dota u BO4 sto su prodavali i ostalog pljuvanja igracima u lice bukvalno ne vjerujem da ce neko na PC i XBOX dati lovu za ovo nakon ovog novog cirkusa.
    Tretiraju igrace ko ovce a ovi im daju lovu lol.
    I SP ce biti inficiran feministickim i sjw sranjima.

20. Esh

Esh Administrator Staff Member