Igre 2023

Discussion in 'Igre i konzole' started by Haker, Jan 27, 2023.

  1. zoi

    zoi Veteran foruma

    To ne znam, nisam igrao, mada si prvi kojeg sam vidio da je to napisao.
     
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa probaj i vidjet ćeš. Hodanje, animacija, zagonetka koja to nije jer su toliko lagane da je smiješno, pa malo borbe koja je opet cisti prosjek, pa hodanje, uglavnom igra je uspavanka, prvi dio je jednostavno bolji.

    Evo baš odem da vidim review kad je ing dao 8 sve je jasno, za ove nezavisne vidim svi se slažu da je igra prilično losa.







    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Velika razlika u ocjenama. Meni je prvi dio bio ok ali je i ovaj dosta kratak koliko sam vidio, oko 6 sati.
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Meni se prvi nije dopao. Pa ne vidim nikakav razlog ni da pomislim da igram drugi dio.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    zoi likes this.
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    Pa kad probam tad ću komentarisati kakva je igra, ja sam jasno napisao da nisam ali da si ti prvi kojeg sam vidio da kaže da je sve lošije osim grafike u odnosu na prvi dio. To što ti nađeš nekog recenzenta sa 6k pretplatitelja na youtube nema veze sa ovim što sam napisao.


    To je to, nemaš šta drugo ni očekivati nego da ti se ni ovaj neće svidjeti.
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Da ti nije selvin uzeo profil pa piše sa njega.

    Ja pred kraj igre evo i pogledao par recenzija ti ništa, ali hajde, i to valja.
    Eto kada ukucas na yt hellblade 2 review pa ne znam da ijedan izadje pozitivan :)
    Usput kakve veze imaju pregledi sa kvalitetom informacije. [​IMG]

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ne vrijedi s tobom, ne znam kako se Selvinu da.
     
  8. selvin

    selvin Moderator

    Kod mene kolega pogleda film, i onda umjesto da stvori svoje misljenje o njemu, npr. Uživao sam ili ne (je li za preporuku ili ne), on ode googlat reviews filma, procita zilion reviewa i ubijedi sebe da film ne valja ili valja. I onda drugima prepricava reviews.

    Ne kazem da je ovdje to slucaj sa Hakerom jer nemam pojma o cemu pricate, nit igram igre nit znam o cemu se radi u ovoj, ali cim vidim da neko postavi 100 reviewa i kaze evo vidis da valja/ne valja, podsjeti me na kolegu.

    Igre su subjektivne ko i filmovi. Gledao sam filmove od 4-5 imdb ocjena sa 300k user reviews i sjeli mi. Isto tako mnogo njih od 8+ "legendarnih" nikad nisam do kraja izgledao.

    Tako da se dzaba svadjate, mozete mislit kad vam ja to napisem

    Btw. Nemojte me danas u svadju ukljucivat, mrsko mi

    Sent from my SM-F711B using Tapatalk
     
    Last edited: May 23, 2024
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Upravo je suprotno. Review sam potražio radi kolege kada sam bio na kraju igre baš da vidim sta drugi ljudi kažu. Očekivao sam sve desetke, ali vidim i drugi ljudi imaju isto mišljenje. Zoi očito nema takvo misljenje iako nije igrao niti eto je bitno sta većina ljudi misli.

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  10. igor.g

    igor.g Komšija

    Ovo je bukvalno mogao biti 4h CGI netflix film (6h je game time), interakcija u "igri" na nivou suppermassive ili quantic dream naslova. Ali makar tamo imas različite završetke i krojiš sam svoj storyline.
     
    Ragnarok and Haker like this.
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ti imaš ozbiljan problem sa razumijevanjem napisanog ;)
     
    p4ja likes this.
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    ja sam jasno napisao da nisam ali da si ti prvi kojeg sam vidio da kaže da je sve lošije osim grafike u odnosu na prvi dio. To što ti nađeš nekog recenzenta sa 6k pretplatitelja na youtube nema veze sa ovim što sam napisao.

    Znam čitati solidno. Nije ni bitno, eto odigraj pa nam javi.



    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Prince of Persia the lost crown top igra. Ko voli metroidvanie nema dalje

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
    Ragnarok likes this.
  14. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Krenuo. Ne čini se losa. Kupih na steamu za 2.99eur [​IMG]

    Sent from my galaxy s23
     
  15. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Koje oruzje da koristim u assault klasi u BF5? Jest da nisam neki igrac i su mi refleksi tanki al masuputa kad se nadjem 1 na 1 sa protovnikom i zapucamo jedan na drugog ja sam uvijek donji cak i ako asm prije zapucao. Vec ti mi to toliko ide na zivce da sve cesce mislim da ljudi koriste neke cheatove.
     
  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Tata od Kalaša, STG 44 i Gewehr 43. Ima cheatera, to prihvatis i bit ce ti lakse.
     
  17. igor.g

    igor.g Komšija

    najbolje puske u igri: ZH29, Lewis LMG, STG44
     
    Last edited: Jun 17, 2024
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Assault ima toliko dobrih pusaka da je tesko izdvojiti samo par. Evo neka moja lista meni najjacih/najdrazih

    1. Sturmgewehr 1-5
    2. STG 44
    3. Gewehr 43
    4. M1907 SF
    5. Turner SMLE
    6. Ribeyrolles 1918
    7. M1 Garand
    8. Selbstlader 1916

    Sve veoma dobre puske.
     
  19. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ja sa ovom prvom i igram al ko da mi treba bolja.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Jesi ti njoj upgrades otkljucao?