Intel Core 2 Duo 6300 u Plusu

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by sgtPepper, Sep 12, 2006.

  1. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Evo, konačno je stigao ! Cjena mu je 371 KM (VPC), a sa PDV-om oko 435 KM-ova. Samo još ću malo pričekati ove 6600 sa 4 MB Cachea.
     
  2. Esh

    Esh HWB

    hajd samo 5-6 sedmica cekanja :)
     
  3. Cobalt

    Cobalt Aktivista

    Odlicna vam cijena ja sam svoj platio 1490KN sa PDV.
     
  4. Esh

    Esh HWB

    pa racunaj da je i ovaj nabavljen iz hrvatske.. dodaj na to troskove zagreb-sarajevo, i eto ti "nasa cijena" ..
     
  5. zilo

    zilo Komšija

    Sace uskoro Bajram, sto znaci da ce se moci kupiti po toj cijeni bez PDV-a. :D:D:D
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    Ima i jeftinije u gradu.
     
  7. Esh

    Esh HWB

    ovo se zove kod casti. bez reklame.

    :arrow:
     
  8. Predator

    Predator Aktivista

    MB

    Jos samo kada bi se smilovali pa imali, i koju plocu da se kupi za Core 2
    bilo bi dobro ovako se mogu slikati sa njim.
    Sta ces nasa posla.
     
  9. Nani

    Nani Komšija

    MB ABIT AW8D 975X Sck.775 380 km stanje -> DA
    MB MSI 975X PLATINUM 395 km stanje -> DA

    http://www.plus.ba

    Samo treba pogledat!
     
  10. syss

    syss Veteran foruma

    aw8d ne podržava konro, msi ne bi kupio da je zadnji na svijetu... što mi je živaca popio ova dva dana -> :evil:

    mislim ne ova ploča, ali par drugih me ubilo naprosto.
     
  11. Nani

    Nani Komšija

    Znas sta mislim o tome, a nije sve nikad bajno, uvjek glitch, uvjek bug al MSI je zaista dobar brend, sad ko na sta naleti ej druga prica. imali su a9wd, pa ja stavio pogresan paste, sad je nemaju na stanju.
     
  12. ming

    ming Veteran foruma

  13. Ante

    Ante Aktivista

    Ja ne kuzim kako im uspiju takvi propusti... jel to ko testira :?
     
  14. Predator

    Predator Aktivista

    Ta MSI nepodrzava Core 2 duo tako da nista od nje , a i preskupa je imao je slavoljub ASUS P5B mrak ploca oko 320KM jedva cekam da dobije ponovo.
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Ako nemas neku opciju vani da kupish, strpi se jos malo, posto bi trebale doci uskoro i neke P965 bazirane ploce.
     
  16. syss

    syss Veteran foruma

    p5b relativno dobra ploča (clock ide blizu 500mhz), ali nije ni ona glitch-free... uglavnom za te pare odlična + odvratno ružna :D

    @nani... ti konstantno krivi hardware gotiviš :roll: :wink:
     
  17. Raptor

    Raptor Aktivista

    zar nije svaki 975 chipset kompatibilan sa core 2 duo ? Nije bio iz pocetka ali dovoljno je update biosa da sve radi bez problema.
     
  18. ming

    ming Veteran foruma

    Jest chipset, ali nije voltage regulacija. Naime Intel je poznat po ZDNSMK ZajebiDevelopereNaSvakomMogucemKoraku, ista stvar je bila i sa Preskotima.
     
  19. syss

    syss Veteran foruma

    upravo je u regulaciji problem... čak ni intelova bad-axe ne podržava sa ranijim verzijama pcb-a (bogati taj intel je lud - ajde developere da zahebava, ali sam sebe?) :D
     
  20. Raptor

    Raptor Aktivista

    sve je moguce, ali ako je to razlog, onda je intel malo poglupa firma. Onda prodavaju prvenstveno svoje ploce a ne procesore. Sumnjam u to