Istjerivanje nikotina iz sobe

Discussion in 'Generalna diskusija' started by sgtPepper, Dec 10, 2014.

  1. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Druze ovde izaces iz kafica il kafane kao da si bio u susari :D
    Volio bih da u TZ ima makar jedan kahvic gjde se ne moze dumanjat .
     
  2. selvin

    selvin Moderator

    Iskoristi sad dok traje zima, pa cim one puse ti otvori prozor nek im fura :D

    Ma najgore zimi, nema basta napolju, svi unutra, kad je guzva kao da si u dimnjaku. Rijetko ima koji kafic da ima ventilaciju kako treba da se ne usmrdis kad izadjes navece.
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa i napolju se zimi usmrdis. Navikne se covjek, pa ne osjeti. Recimo kad ulazim u Vogoscu, kontam nesto gori, a ono takav zrak.
     
  4. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Dog, ne znam je li to sarkazam neki ili prcanje u smislu da pretjerujem sa zahtjevima, da budem sretan što imam posao u ovo vaktu itd... Nikotin šteti zdravlju i pasivnim pušačičma - kraj diskusije. I kao što reče neko gore, isto kao da izlaziš iz sušare kada si po našim kafićima i kancelarijama gdje se puši. Ovo moram riješiti na neki način, idem prvo sa klimom i uključivanje filtera na njoj, a sam duhan me i i sigurno nadraži, kihnem dnevno po 20ak puta dok sam u kancelariji. Ne bih ja bio osjetljiv da se puši po kući, ali niko mi u kući ne puši. Posao mi je takav - kancelarijski i osam sati svaki dan provedem u njoj.
     
  5. anel007

    anel007 Komšija

    hahahah koliko puta pomislim da su mi se popalile sve instalacije u autu na odredjenim dijelovima lijepe nam vogosce, al sta ces, suti i zacepi nos :mrgreen:
     
  6. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    To je to, prakticno mrzim zimu iz tog razloga...
     
  7. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Ja ne znam sto se vi zalite, ja dobijem alergijsku reakciju kada sam pored pusaca, pa evo me opet ziv :)
    Sala na stranu, nadam se da ce uvesti bilo sta da se ovo malo dovede ured.Sad zima, il se cujem na smog ako sam napolju ili na cigare ako udjem gdje sta da popijem. Sta bi jos da imam kosu, moro bi je stalno prati.
    Edit:Tuzlaci, u pivnici zna biti fino jer je prilicno velika a i visok plafon.
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    Zar ima smoga i kod tebe? :)
     
  9. rama

    rama Aktivista

    Stavi odjeću preko noći u kupatilu. Tamo je toplije i bolje će se izračiti. ;)
     
  10. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Re: Odg: Istjerivanje nikotina iz sobe

    Ne zna s čijeg je, ali dismr haos
     
  11. Esprit

    Esprit Aktivista

    Isti problem imam i ja, da se razumijemo bivši sam pušač, ali ovi oko mene nisu pušači već robovi duhana.
    Što je najgore ja sam astmatičar i dim mi baš smeta, tako da najbolje znam kako ovi današnji pušači znaju biti okrutni i sebični, jbt volio bi da im 20 KM bude kutija cigara pa neka onda puše, neka onda iz navike štiklaju jednu na drugu.
    Ja sam ovom jednom na poslu našao žicu, našao sam šta mu smeta :) ne voli kad se neko najede bijelog luka, pa kad sam sa njim u smjeni noć prije spucam glavicu, da vidiš kako se čitav dan otvaraju prozori :)
     
  12. kvaju

    kvaju Komšija

    Kupi onaj osvjezivac zraka na struju, otvori prozor kad odu na pauzu ili nesto, reci da se malo izrači, mozda skontaju da ti smeta. Ja evo ozenio se i pusim u stanu, pa opet mi smeta kad smrdi stan po cigarama pa zracim svako malo, kad rjesim balkon, na balkonu cu samo pusit kad sam kuci.
     
  13. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Da li je to zakonski ili samo onako?

    Jer ako je po zakonu, moze policiju zvati, da mu se malo smiju :D
     
  14. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Zakonski, ali ne primjenjuje se ni u skolama a u organima uprave je imaginarno
     
  15. black

    black Komšija

    Re: Odg: Istjerivanje nikotina iz sobe

    Sad kako su skuplje cigare sve vise kupuju duhan i motaju sami.Uzasno smrdi taj duhan sa pijace, malo podsjeca mirisom na travu hahah
    Najbolja mi je ona prica k'o kako je drzava bezobrazna sto poskupljuju toliko cigare , k'o to im je jedini uzitak u zivotu.
     
  16. nFare

    nFare Komšija

    Direktori/šefovi institucija bi trebali biti nepušači, ako oni puše, pušiš ga i ti.
     
  17. Pionir

    Pionir Overclocker

    Ima novi miris BIS ORNEL (provjerim tacno koji) , osvjezivac zraka, u pakovanju oko 400ml i izgleda/pakovan kao staklica.

    Jednom spricnes prostorija mirise cijeli dan, dva puta grize za oci i lijepi se za usta (cigara je fuj), tri puta nisam pokusao :smt005

    Jedno jutro ugodno iznenadis mirisom, drugo ...znas vec :D
     
  18. kvaju

    kvaju Komšija

    Ili kupi inhalator, pa tegli pred njima, kaslji, prije toga istrljaj oci dobro, da zakrvare
     
  19. stripiii

    stripiii Aktivista

    je li ovo to...

    https://www.saponia.hr/proizvodi-za-dom ... rublja/bis
     
  20. Pionir

    Pionir Overclocker

    Ufff da, to je to, ovaj dole na dnu sto je sam, Bis Freshness by Ornel Calming.

    Zena naspricala stolove i prostorije-strasno, nismo ni jedno pakovanje potrosili, jednostavno je previse jak za pusace i ne pusace :D (uzeo ga kolega za vikendicu :) )